PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214983}

Księga dżungli

Jungle Book
7,2 489
ocen
7,2 10 1 489
Księga dżungli
powrót do forum filmu Księga dżungli

Oglądałem to jako mały chłopiec. Świetny klimat, żadna inna wersja "księgi..." nie dorównała tej ekranizacji.

bono111

W pełni się z Tobą zgadzam. W czasie sceny pożaru dżungli byłem autentycznie przerażony. To był chyba 63-4 rok...

bono111

Zgadzam sie z wami! Pięknie sfilmowany i świetny klimat tego filmu. Najlepsza wersja!

ocenił(a) film na 8
THUNDERX

Pozostaje tylko potwierdzić!! Nie ma lepszej wersji, nawet potem czytając książkę miałam w oczach "tego" Mowgliego!

ocenił(a) film na 9
THUNDERX

W pełni popieram, nie sposób wyobrazić sobie równe dobrego obrazu przygodowego z dżungla w tle. Może "Indiana Jones i świątynia zagłady " ale to przez pewnie przez nawiązania Spielberga do licznych przygodowych filmów z lat 30 i 40.

ocenił(a) film na 9
bono111

Masz całkowitą racje. Chyba najlepsza ekranizacja Księgi dżungli.

ocenił(a) film na 7
bono111

Ten film był chyba w latach 90 w polskiej tv

giovanni50

Był na TVP 1 w niedziele kiedyś rano. Pamiętam jak dziś:) A teraz zamówiłem na BLu ray:D

ocenił(a) film na 9
putitback

To wyszedł w ogóle na Blu-Ray w polskiej wersji ? Udało mi się dorwać tylko wersję DVD za niecałe 30 złociszy.

underground73

Nie oglądam filmów w polskiej wersji więc nie wiem czy wyszedł czy też nie.

ocenił(a) film na 9
putitback

Nawet i po angielsku bym chętnie obejrzał. A drogi jest w tej wersji ?

underground73

Zapraszam na amazon.

ocenił(a) film na 7
putitback

26 grudnia 1992 Polsat 12-40

ocenił(a) film na 9
giovanni50

Zgadzam się, był wtedy nadawany w telewizji wielokrotnie. W tamtym czasie pojawiały się również ciekawe, czarno-białe wersje Tarzan czy choćby dość niszowy film "Terror in the jungle".

giovanni50

Teraz przypomni go kanał Polonia 1, godzina tylko odstrasza gdyż wyemitują o pierwszej w nocy ):

bono111

Oglądałem. Zbyt dawno by coś pamiętać.

grzegorz_cholewa

Film znowu przypomina Polonia :)

ocenił(a) film na 9
grzegorz_cholewa

Zawsze można sobie odświeżyć w internecie a warto.

bono111

Też oglądałem, w latach 90. często puszczali to w TVP 1. Szkoda, że w ostatnich kilku latach puszczają to znacznie rzadziej lub wcale. Ciekawe czemu, bo to naprawdę wartościowa adaptacja tej klasycznej powieści. Jeden z moich ulubionych filmów aktorskich z dzieciństwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones