PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93757}
6,7 5 484
oceny
6,7 10 1 5484
Kto pod kim dołki kopie...
powrót do forum filmu Kto pod kim dołki kopie...

Totalne zaskoczenie

użytkownik usunięty

Włączyłam mimochodem jakiś program, oglądam chwilę i się zastanawiam czy ja już ten film widziałam? Po czym uświadamiam sobie, że to musi być film na podstawie książki Sachara. Oczywiście polscy tłumacze tytułów filmowych nie mogli nadać mu tytułu takiej samej jak książka, coby nie było za łatwo skojarzyć z oryginałem.

Co do samego filmu to naprawdę świetna robota. Nawet nie odczuwa się tak bardzo, że jest to film familijny. Przygodowy z bardzo ciekawym scenariuszem. Szkoda, że polskie wydanie na DVD jest w dość wysokiej cenie.

ocenił(a) film na 7

Zgadzam się z tobą. Film jest naprawdę ciekawy i przyjemnie się go ogląda. Aż się zdziwiłem, ze jest Disneya, bo w ogóle o nim nie słyszałem. Miałem szczęście, że go znalazłem, bo bym dużo stracił. No i zaskoczył mnie tutaj Shia, zagrał rewelacyjnie. Ale z tytułem to dali ciała, jak mozna przetłumaczyć z "Holes" na "Kto po kim dołki kopie...".

ocenił(a) film na 8
Maxus

No sorry... Ale tytuł "Doły" bądź "Otwory" czy "Dziury" nie brzmiałby dobrze. Uważam, że polski tytuł oddaje klimat filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones