Film

Kumple od kufla

Drinking Buddies
2013
1 godz. 30 min.
5,5 11 274
oceny
5,5 10 1 11274
5 826
chce zobaczyć
6,1 9
ocen krytyków
Dwoje pracujących ze sobą przyjaciół ma się ku sobie, pomimo posiadania partnerów. Więcej Mniej
Kumple od kufla zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Kumple od kufla
Zwiastun nr 1 2:26
Kumple od kufla
Fragment nr 1 1:38
Akcja filmu rozgrywa się w świecie przemysłu browarniczego. [url=http://www.filmweb.pl/person/Olivia+Wilde-159055]Wilde[/url] i [url=http://www.filmweb.pl/person/Jake+Johnson-821709]Johnson[/url] grają parę przyjaciół, których relacja zmierza nieuchronnie ku romansowi. 2013-06-21T10:15 https://fwcdn.pl/webv/11/34/31134/drinking_buddies_review_sxsw.31134.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/103/660703/drinking_buddies___official_trailer__hd__olivia_wilde__anna_kendrick__hd_.vp9.480p.webm

Kate (Olivia Wilde) i Luke (Jake Johnson) pracują razem w browarze. Ich przyjaźń jest z gatunku tych, które mogą przekształcić się w coś głębszego. Lecz Kate jest związana z Chrisem (Ron Livingston) a Luke - z Jill (Anna Kendrick), która koniecznie chce wiedzieć, czy Luke jest już gotowy do rozmowy o małżeństwie. Odpowiedź na to pytanieKate (Olivia Wilde) i Luke (Jake Johnson) pracują razem w browarze. Ich przyjaźń jest z gatunku tych, które mogą przekształcić się w coś głębszego. Lecz Kate jest związana z Chrisem (Ron Livingston) a Luke - z Jill (Anna Kendrick), która koniecznie chce wiedzieć, czy Luke jest już gotowy do rozmowy o małżeństwie. Odpowiedź na to pytanie staje się krystalicznie jasna, gdy nieoczekiwanie Kate i Luke spędzają ze sobą weekend.

studio
Burn Later Productions
tytuł oryg.
Drinking Buddies
inne tytuły
Zdjęcia do filmu kręcono w Chicago (Illinois, USA) oraz nad jeziorem Michigan (Michigan, USA).
Film był w całości improwizowany. Nie było scenariusza. Reżyser, Joe Swanberg, stworzył zarys fabuły i schemat historii którego ekipa musiała się trzymać, lecz reszta zależała od aktorów.
Podczas kręcenia sceny z pijacką grą Anna Kendrick była naprawdę pijana. Była to ostatnia scena do nakręcenia, więc podano jej prawdziwy alkohol.
Piwo to trunek, który łączy ludzi. Nawet najlepszy browar pozostawi jedynie nieciekawy posmak następnego dnia, jeżeli nie będzie spożyty w odpowiednim towarzystwie - czy to podczas weekendowego wypadu do baru, czy porządnego biesiadowania. W "Kumplach od kufla" piwo łączy bohaterów jeszcze w inny sposób. Kate i Luke pracują razem w niedawno... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych