PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106342}

Kumple

Buddy
7,3 10 372
oceny
7,3 10 1 10372
7,7 3
oceny krytyków
Kumple
powrót do forum filmu Kumple

barzo dobry film

ocenił(a) film na 8

...nie zrobiony w hollywoodzie-super, ale jednak razilo mnie to (nie sadzilam ze kiedykolwiek to powiem) ze mowili w jezyku innym niz angielski. Przy sporej ilosci amerykanskich produkcji jakie widzialam trudno bylo mi sie 'przestawic' na inny jezyk zwazywszy na to, ze nie ogladam filmow z dubbingiem tylko z napisami. Mimo wszystko bardzo cenie nie do konca docenione europejskie filmy zrobione tak dobrze jak ten. Mozecie mnie skrytykowac...za moja postawe, ale przynajmniej to napisalam i jestem ciekawa co macie mi do zarzucenia;) (a cos sie na pewno znajdzie:P)

ocenił(a) film na 10
parker_ka

wiesz ze własnie sie wsłuchiwałam w ten jezyk i zdziwiłam sie bo mi sie nawet spodobał,..ciekawie brzmiał..ale film jest naprawde ciekawy..interesujace watki..juz go wczesniej ogladałam na płycie i jak poleciał w tv to sie rzuciałm na pilota..:P pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Ksii

hehe...a ja go mialam na plytce i jak zobaczylam ze leci w tv to postanowilam sobie wlaczyc (w wersji bez dubbingu czy lektora-stad wlasnie moj wpis jast troche wczesniej niz przewidziane zakonczenie w tv). juz tak mam czasem ze zachowuje sie dziwnie, zreszta co mam sobie reklamy filmem przerywac jak moge je pominac;)...rowniez pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones