PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 56 033
oceny
7,2 10 1 56033
6,7 10
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

Wiadomo że KfP 3 będzie o rodzinie Po. Ale wy się tak zastanawiacie co będzie w 3 że nie patrzycie na to co bedzie w Kung fu Pandzie 4, 5, 6 i 7. Kiedyś wikipedia pisała że Kung fu Panda ma mieć podkreślam JESZCZE 6 częsci i to było kiedy wyszła część 1 i nawet nie wiem czy nie druga. Więc z tego wychodzi że kung fu panda możę mieć max. 8 części a na pewno 6 :D I teraz spójrzcie wy co chwile piszecie o tym co wiadome (scenariusz KfP3) a nie piszecie o tym co jest ciekawsze czyli skoro będzie tyle części tej bajki to co będzie w ostatniej częsci czy Po będzie stary i przygody będzie mieć jego syn?? Tak jak w "Król Lew" w 1 przygody miał Simba a w 2 jego córka a jak będzie tu skoro aż będzie (podobno) tyle częśći??

ocenił(a) film na 9
Claudia_22

ja tam myślę że np w Kung fu Panda 5 nadejdzie czas Shifu a Po z Tygrysicą przejmą kontrolę nad całą Doliną Spokoju (myślę że oni zostaną parą gdzieś w Kung Fu Panda 4 ._. niestety ....)

rewolwer12

Jeszcze nie ma 3 a już wszyscy chcą polemizować na temat KfP 4................ Ja mam nadzieje, że PO w końcu będzie z Tygrysicą miał emmm, "romans?".... Tygryska jest moją ulubienicą zarówno w filmie pełno metrażowym, jak i w "serialu"........ Czekam z niecierpliwością na następną część KfP. Będzie MOCARNA!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
RoLL1n

that's the spirit ! :D

RoLL1n

W serialu w ogóle nie jest z[CENZURA]a i to mnie w[CENZURA]a

dawidking2

W serialu w ogóle nie jest zapandzista i to mnie wpandala? :D

dawidking2

Widzisz jak prosto mozna unikać przekleństw?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones