PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 975
ocen
7,2 10 1 55975
6,7 9
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

Mi się śniło, że do pałacu zakradła się wojowniczka w masce. Shifu, który miał najlepszy słuch pierwszy usłyszał intruza.
Rozpoczeła się walka. Ti od tyłu zakradła się i zdjeła wojowniczce maskę.Okazało się, że to była starsza siostra tygrysicy.
Ti zatkało, a w tym czasie intruzka wykorzystała swoją szance i dźgneła Ti w samo serce. Wszyscy krzykneli ,,nie''
(zwyjątkiem wojowniczki, ona krzykneła ,,yes'' Zrozpaczona 4 powaliła Tejsi (tak się nazywała) i wszyscy pobiegli do Ti.
Ti ciężko odchała. Żuraw powiedział, że nie ma szans by przeżyła. Po 25 min Ti dostała wysokiej gorączki. Nagle Tejsi się obudziła
i zaczeła się śmiać. Była ona bardzo podobna do Ti tylko futro miała ciemniejsze. Po już miał jej przywalić lecz w tej samej chwili
zemdlona Ti się podniosła i zaczeła powoli i chwiejnym krokiem ruszyła w strone siostry.
- Kim... Ty jesteś? (Ti)
-Twoją siostrą (Tejsi)
- To nie możliwe ja... ja nie mam rodziny(Ti)- Ale siostra jej najwidoczniej nie słuchała.
- Ojciec rozkazał mi Ciebie zabić. Pff ulubienieca naszej chorej na głowę matki.Ale i tak i ona niedłygo skona. Gdy miałaś 4 lata mama
Ciebie wybrała na władcę! Tata się wściekł bo on tak naprawdę widział do czego służy kung fu. To włdzy. Ale mama uważała inaczej.
Widziała, że ja wybieram ścieszke taty. A ty byłaś słodką i miłą dziewczynką, która chętnie pomagała innym. Tata już wcześniej
pragnął Twojej śmierci. Mama tu czuła i by cb chronić wymazała Ci pamięć i odała do sierocińca. Tata zamkął mame w piwnicy i czekał
aż mu powie gdzie jesteś. Obiecałam tacie, że Ciebie odszukam i zabiję. Buhahahahaha.
- Prędziej Ty umrzesz niż Tygrysica! (Po) - Ty potworze.
- Zamkij się grubasie? Za kogo Ty się uwarzasz? Hmm ty wogle wisz kim ja jestem? Ja i ta głupia kocica jesteśmy potomkami
Tekasza i Noresi*.
- CO?!? (krzykneli wszyscy chórem)
((*Tekasz i Noresia to są legerdalni mistrzowie Kung Fu. Posiadają nadprzyrodzone zdolności. Każdego potomka charakteryzuje
specjalna cecha i dar))
- A Ty jeszcze zapewnie nie odkryłaś swojej? Pff. Hmm no w sumie ja dopiero rok temu ją odkryłam. Mniejsza z Tym. Chodz walczysz.
-TYGRYSICO NIE!!! jesteś teraz zbyt słaba.
Nagle Ti podniosła się w powietrze i wylądowała 3metry przed siostą.
- Nic mi nie będzie, Czuję się wspaniale.( Ti)
- jesteś cała blada zostaw ją.
-NIE! Ona wie gdzie jest mama. I tylko ja ją powstrzymam. To moja walka...


Ciąg dalszy nastąpi.
(następnej nocy)

ocenił(a) film na 8
nataliap

Ma u mnie 10/10 tak samo jak Kung fu Panda 2 :P

ocenił(a) film na 8
Artemisek

KFP 2 to czysty majstersztyk! KFP 3, co prawda wciąż utrzymuje poziom, ale gorsza niż druga część. No cóż... I tak sentyment i poniektóre sceny sprawiły, że się popłakałam :')

ocenił(a) film na 8
nataliap

Wiem, ale Zwierzogród jest lepszy.

ocenił(a) film na 8
Artemisek

Skoro tak twierdzisz to z przyjemnością obejrzę :)

ocenił(a) film na 8
nataliap

Jest dostępny w necie, w nawet spoko jakości tylko trzeba poszukać (dubbing TS+jakość hd)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones