PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 56 022
oceny
7,2 10 1 56022
6,7 10
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

np :

Prawdziwy ojciec po ?

Prawdziwa rodzina Tygrysicy ?

Po i Tygrysica w związku ?

dawajcie też swoje pomysły :)

thenalo

Nadszedł czas Shifu i teraz Po (lub ktoś z piątki) zostaje głównym mistrzem jadeitowego pałacu

ocenił(a) film na 7
Rafman

ciekawe

sory za pomusły miało być pomysły :P

thenalo

O to mam dobre, Ti będzie miała rękawy na ubraniach :D

ocenił(a) film na 7
Rafman

po z chudnie do postury żmij :)

ocenił(a) film na 7
thenalo

Po stanie przed swoim Nemezis ( największy wróg ) dramatyczna przerwa SCHODAMI !!!!! TUM TUM TUM TUM TUMMMMM

ocenił(a) film na 7
thenalo

po je dwa razy dziennie od rana do wieczora i od wieczora do rana : DDDDDD

thenalo

Tak poważnie to mnie ciekawi jaki będzie czarny charakter

thenalo

I na 100% będzie latanie i skakanie po domach w jedynce Ti skoczyła z klasztoru na sam dół doliny, a w dwójce wszyscy skoczyli z pałacu który ostrzeliwał Shen, więc w trojce też poskaczą :D

ocenił(a) film na 7
Rafman

i oczywiście nic nie złamała

ocenił(a) film na 7
thenalo

powrót Oogway'eja

thenalo

Powrót Tai Lunga

ocenił(a) film na 7
Rafman

zanim przeczytasz wiedz że musisz to przeczytać do końca

Po świecie krąży legenda o legendarnym wojowniku który był wręcz legendą Kung Fu toczył on legendarne pojedynki , z legendarnymi przeciwnikami nawet legendarna potężna piątka złożyła mu legendarny pokłon w legendarnym miejscu zwanym legendarnym polem . Legenda została zniszczona przez legendarne kluski mistrza Pinga a legendarny wojownik się obudził . koniec

ocenił(a) film na 7
thenalo

znajdź literę z ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssss

jeżeli znalazłeś to jesteś zaczepisty

jeżeli nie znalazłeś to parz będą dożę

Znajdź literę Z ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssss

jeżeli ZnalaZłeś to jesteś ZacZepisty

jeżeli nie Znalazłeś to parZ będą dożę

thenalo

Nie spamuj. =;= xD

ocenił(a) film na 9
thenalo

i like this idea :D

thenalo

Lord Shen powróci ?
Po pozna całą prawda o swojej przeszłości i pozna swoich rodziców?
Shifu zakocha się we wróżbitce ?(tej z drugiej części)

D1999

Hmmmm. Ciekawe, ciekawe.

thenalo

Musi byc TiPo. <3 I tyle wymagam. ^_^

ocenił(a) film na 7
olam1999

a może żmija i po ! co o tym sądzicie?? a co do tai lunga: please, come back!!!

Heller1304

Żmija i Po? Powaliło cię?! Żmija i Żuraw - Criper. <3 No albo jak już to Żmija i Modliszka. Ale Żmija i Po?! ._. xD

ocenił(a) film na 7
olam1999

żmija i modliszka powaliło cię? nie no żartuje, ale tak sobie pomyślałem, bo żmija tak miła i słodka dla po, a tygrysica... nie przepadam za nią aż tak, no ale to tylko moja głupia wyobraźnia :P

Heller1304

3 słowa: Yin i Yang. <3 Własnie o to chodzi. Oni są tak jakby przeciwieństwami. Ale... Podkreślam "Ale"... Ti ma też "Soft Side". <3 A Żmija i Modliszka to nie mój wymysł. Ale też nie sądzę żeby to wypaliło. Ale Criper. <3 Ogólnie to jestem tylko fanką TiPo i Criper.

ocenił(a) film na 7
olam1999

miały być 3 stołowa

thenalo

Hmmm. Stołowa? xD
No rozumiem że chodziło o słowa. No i były: Yin i Yang. A dalej to dalej. :P

ocenił(a) film na 9
olam1999

:D true :)

Heller1304

Aha i co o TaiLunga. No może by było fajnie. Ale jakby się nawrócił na dobro. xD A co do czarnych charakterów to bym chciała żeby Shen wrócił. Jakoś tak nagle się poddał. Nie przestraszył się .... Dobra nie będę spoilerowac. Może ktoś nie oglądał dwójki.

ocenił(a) film na 7
olam1999

Po świecie krąży legenda o legendarnym wojowniku który był wręcz legendą Kung Fu toczył on legendarne pojedynki , z legendarnymi przeciwnikami nawet legendarna potężna piątka złożyła mu legendarny pokłon w legendarnym miejscu zwanym legendarnym polem . Legenda została zniszczona przez legendarne kluski mistrza Pinga a legendarnym wojownikiem zawładnął obiad .

thenalo

(...) zawładnął LEGENDARNY obiad. xD

olam1999

PS: A mogę Spoilerowac? xD

ocenił(a) film na 7
olam1999

a
co ?

olam1999

Wal śmiało

Rafman

No bo niema ostrzerzenia o spoilerach. :/ Ale to dziwne że Shen się tak szybko poddał. Się nie przestraszył jak po walił tymi kulami armatnimi i go zaczął atakowac a tu nagle się poddał i nie ruszył z miejsca jak ta broń na niego leciała.

ocenił(a) film na 7
olam1999

widocznie miał zbyt mały refleks

thenalo

Taaak? Nawet ja bym zdążyła uciec, a co dopiero on. Zobacz że on zamyka oczy i czeka aż ta broń na niego spadnie. Chciał umrzec czy może się jednak przestraszył Po? xD

olam1999

Moim zdanie Shen, chciał ostatni raz spróbować zabić Po a gdy zobaczył , jak ta broń na niego leci i że wszysto nie idzie po jego myśli wolał zginąc walce.

ocenił(a) film na 9
olam1999

Jezuuu nie ma o co się kłócić Shen nie odskoczył bo postanowił przyjąć swoje przeznaczenie czyli ,,Zabije go wojownik w Bieli i Czerni" no i co stało się...Aha co do spojlerów no to przecież to forum z nazwą filmu KUNG FU PANDA 3 czyli oczekiwania co do fabuły na następną część serii logiczne że jeżeli ktoś nie golądał dwójki to by nie wlazł na to forum :)

ocenił(a) film na 7
olam1999

a gu! ty be!

Heller1304

Ile masz lat mała dzidzio? xD

ocenił(a) film na 7
olam1999

za mało / za dużo jak na swój wiek :)

ocenił(a) film na 7
thenalo

co sądzicie o czarnym charterze może być ... sam nie wiem kto

ocenił(a) film na 7
thenalo

może Mei - Lin ( z sekretów potężnej 5 ) ( nie wiem jak to się pisze więc napisałem tak jak się mówi )

ocenił(a) film na 7
thenalo

pisze się to tak
Mei Ling

ocenił(a) film na 7
thenalo

Po pozna ojca.
Tygrysica dowie się że ma brata, który zostanie czarnym charakterem.
Brat Tygryski będzie chciał otruć Po na uczcie, ale Po będzie jadł wszystko prócz zatrutego dania.
Tygrys będzie chciał zabić mistrzów z Tajnego Klasztoru (wśród nich jest tata Po) ponieważ w przeszłości nie przyjęli go do nich, bo wyczuli u niego mroczny charakter.
Modliszka znajdzie kobitkę.

ocenił(a) film na 7
King6

O! I będzie mocarnie!
I święto smoka.

ocenił(a) film na 7
King6

GOOOOOD IDEA

King6

Tak, a później ta kobitka odgryzie mu głowę ;c

ocenił(a) film na 7
JustDepp

to będzie latał bez głowy

ocenił(a) film na 7
thenalo

To nie są tylko domysły. Kupiłem Kung fu pandę 2 na dvd i mówili, że początkowo shen miał otruć po na uczcie. Ale nie wykorzystali tego wątku więc może zrobią to teraz. Tak samo z dziewczyną modliszki.

ocenił(a) film na 7
King6

Ale Shen to mój ulubiony czarny charakter. Ten styl walki, ogon, majestatyczny chód, nutka psychola w głosie, bronie w piórach... Z przyjemnością oglądało się sceny z nim i Po. Chciałbym, żeby on wrócił. Ale nie stanie się to stety lub niestety.

ocenił(a) film na 7
King6

niestety lub stety Tai Lung też nie wróci niestety :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones