PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220402}
7,1 154 060
ocen
7,1 10 1 154060
7,3 19
ocen krytyków
Kung Fu Panda
powrót do forum filmu Kung Fu Panda

4/10

ocenił(a) film na 4

Niestety bajka poniżej moich oczekiwań. Naprawde lubie ten gatunek, bo zawsze mozna było się mocno posmiać przy tego typu filmach. Jednak Kung-fu Panda była moim zdaniem nudna, a smieszna była dla mnie tylko kaczka (ojciec Pandy) :)

ocenił(a) film na 4
slash83

podpisuję się pod tym. to wszystko już było. a że nagle zwierzęta zamiast ludzi i kilka kiepskich amerykańskich żartów? nie pomogło to filmowi. szkoda, miałam nadzieję na trochę porządnej animowanej rozrywki.

slash83

Film, rzeczywiście nie wywoływał szaleńczego śmiechu u widza ale ogólnie jest bardzo fajny i mogę go gorąco polecić.

dubler92

Film nie jest rewelacyjny... pod niektórymi względami nudny i przewidujący... jest słaby wybrali go i jest masterem... normalka no na 5 czy 4 zasługuje

ocenił(a) film na 7
Gogeto

Zgadzam się z wami...
ja jak byłam na tym filmie to prawie usnęłam...
bo miałam w głowie inny film który mnie zaciekawił...
I tak nie obejrzałam do końca, bo miałam zamknięte oczy
i nic nie pamiętam...
Ogólnie nudna bajka....

slash83

5/10 dałem. Faktycznie, poniżej oczekiwań. Jak dla mnie trochę za mało humoru no i historyjka jakaś taka nie do końca zwięzła.

ocenił(a) film na 3
slash83

tez dalem 4 a moze i 3.. nie bede ukrywal ze po prostu nie wytrzymalem do konca.. film przewidywalny i nudny, jedynie dla najmlodszego widza.
pozdrawiam,
leto A.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones