PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220402}
7,1 154 060
ocen
7,1 10 1 154060
7,3 19
ocen krytyków
Kung Fu Panda
powrót do forum filmu Kung Fu Panda

9/10

ocenił(a) film na 9

Wlasnie jestem po ogladnieciu Pandy i ... jestem pod duzym wrazeniem. Film wcale nie byl nudny jak tu mowi polowa Lebowiczow. Animacja widowiskowa i zabawna. Super sceny walki. Mysle ze to jedna z lepszych animacji 2008 roku. Glowny bohater czyli Po = Panda, zabawny, gruby misiek (ironiczne nazwanie pandy). Walka o buleczke z mistrzem czy walka na moscie byla swiena. Oczywiscie bajka raczej dla dzieci. Doroslego napewno nie zanudzi. Warto zakupic ten film na DVD bo napewno sie do niego wroci. Goraco polecam. Ten film tylko potwierdza aktualny wysoki poziom techniki animacji. ''9'' jak najbardziej zasluzona.


Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
gugu21

masz racyjkę chociarz mi sie najbardzej podobała jedna z ostatnich scen: jak Po mówił"mistrzu nie umieraj!!!!"

gugu21

Mi się Panda podobała o wiele bardziej niż Shrek. Poczucie humoru było świetne (absolutnie nie przesadzone). Film przełamał tą ciągnącą się erę kreskówek w stylu główy bohater+głupkowaty przyjaciel. Bajka przeznaczona dla osób w każdym wieku. Bardzo duży pozytyw.

ocenił(a) film na 8
gugu21

Też dałem 9 jedna z czterech najlepszych tego typu bajek :P

blysk_2

Ja dałem 7
Animacja świetna ale film nie rozbawił mnie szczególnie. I jak na film dla dzieci dużo się tu leją ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones