PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220402}
7,1 154 060
ocen
7,1 10 1 154060
7,3 19
ocen krytyków
Kung Fu Panda
powrót do forum filmu Kung Fu Panda

dziwny

ocenił(a) film na 5

mam osobiscie meiszane uczucia co do tego filmu. Na zapowiedziach chuccznie oglaszano ze film tworcow Shreka i Madagaskaru a musze powiedziec ze dla starszego widza film nie umywa sie do w/w. Ot bajka w stylu starych bajek Disney-owskich Panda po jednym dniu nauki pokonuje Tay Lunga (tak sie pisze??) ktory rozgromil pilnujacych go wielkich nosorozcow (w liczbie 1000 sztuk) pozniej jeszcze "zmiazdzyl" mistrza i na koncu nie dal rady grubemu sprzedawcy kluseczek ;)

ok ale fabula byla do przewidzenia czekalem na cos innego - na kawaly ktore rozbawia mnie czyli odbiorce troche starszego... no i sie nie doczekalem. w sumie bardziej usmialem sie na poprzedzajacej film zapowiedzi filmu Madagaska 2 (choc moze jest to zwiazane ze kocham pingwiny i krola Juliana ale to temat na inna wypowiedz)

wiec konczac film polecilbym kazdym rodzicom jesli chca poslac dziecko do kina - na pewno sie beda swietnie bawic bo chumor skierowany glownie do nich.

ps. a ja czekam na Wall-e-go i Madagaska 2 licze ze mnie te filmy nie zawioda ;)

Bydghost

Ok. Ja tam się do cudzych upodobań nie mieszam , bo jak wiadomo - gusta są różne itp. Ja natomiast oczekuję z niecierpliwością kinowej wersji ,,Włatców móch''. Strasznie mnie ciekawi , o czym będzie.
Dlaczemu dają ich dopiero w styczniu ... :(

Bydghost

PS: Propos tej całej fabuły filmu. Nie ma się co czepiać, bo w filmach animowanych takich jak ten pokazywali już mnóstwo , bardziej nieprawdopodobnych rzeczy. To tylko bajka dla dzieci , nic więcej.
Przepełniona ścisłą logiką nie byłaby już moim zdaniem taka fajna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones