PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810192}
6,2 28 037
ocen
6,2 10 1 28037
4,1 16
ocen krytyków
Kurier
powrót do forum filmu Kurier

W filmie gra Patrycja Volny, dla mnie bardzo ciekawa postać i charyzmatyczna aktorka. Ktos ją widział w innych produkcjach?

julianauhu

Ja widziałam ją w Pokocie i serialu netflixa i zgadzam się że ma cos w sobie.

julianauhu

Po samym "Pokocie" zdecydowanie zachęciła mnie do tego, by czekac na nią w innych produkcjach :)

mikolajmiki

Też pamiętam ja z Pokotu, ma w sobie coś, co przyciąga uwagę, a to dla aktorki duży plus. Jestem ciekawa jak wypadnie w Kurierze.

julianauhu

Dziewczyna miała dosc trudne dzieciństwo, swietnie że odnalazła się jako aktorka.

ocenił(a) film na 2
Aries_Thun

Też miałem trudne dzieciństwo, ale się dalej nie odnalazłem

Fassassin

Może nie jest tak najgorzej. Najważniejsze jak dla mnie, to kontrolować używki i być przyzwoitym człekiem.
Jak to ktoś powiedział : facet przy goleniu ma codziennie widzieć w lustrze człowieka , nie świnię. Pozdrawiam!

Fassassin

Śmiechłam :))
Nie trać nadziei !

ocenił(a) film na 7
julianauhu

Serial 1983 - świetna rola, tak samo w Pokocie. Jak dla mnie jedna z najciekawszych polskich aktorek, gra naturalnie i jest klasycznie piękna!

ocenił(a) film na 6
Laksandra

Najciekawszych polskich aktorek?a jakiz ma dorobek?

basiaz1970

Przecież tu nie chodzi o jej "dorobek".

ocenił(a) film na 2
Laksandra

pokaz pupsztylunga

julianauhu

Pierwszy raz widziałem ją w ''Pokocie'' i podobała mi się. W ''Kurierze'' nie ma jej za wiele na ekranie, ale zagrała bardzo dobrze. Zwłaszcza początkowa scena filmu z nią robi spore wrażenie.

haroldandjoe

Wygląda dobrze,ale gdy mówi to wyczuwam taką sztuczność...tzn.jakby brak profesjonalizmu,ale ogólnie większość filmów polskich,współczesnych ma w sobie coś "anty - naturalnego",jeśli można delikatnie to wyrazić.

ocenił(a) film na 5
julianauhu

Ta łącznika Marysia, co w przerwie między rozkazami ugotuje pożywny rosolek Wodzowi? Słaba była. Zagrała serialowo - ta sama mina nafąfolonej Polki przez cały film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones