PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495616}

Kwiat pustyni

Desert Flower
7,7 133 040
ocen
7,7 10 1 133040
7,2 4
oceny krytyków
Kwiat pustyni
powrót do forum filmu Kwiat pustyni

Przed chwilą skończyłam oglądać w telewizji... :)
Jestem oczarowana tym filmem. Oglądało się go po prostu wspaniale. Nie mogłam oderwać oczu od ekranu. :)
Cała historia była tak świetnie opowiedziana, że z każdą minutą wchłaniałam się w ten film głębiej.
Aktorka, która zagrała główną rolę znakomicie poradziła sobie z zadaniem - na ekranie pokazała obraz kobiety, który mnie bardzo poruszył...
Właśnie to lubię w filmach, aby można było poczuć, że wszystko co się w nich dzieje jest częścią ciebie.
I tak było w przypadku tego filmu - niewyobrażalne emocje i łzy w niektórych momentach... A nawet i uśmiech. :)
Od razu polubiłam tą dziewczyną... Była na tyle zdeterminowana i silna, by zawalczyć o lepsze życie, o marzenia... Po prostu się wybić, mimo to, że była w takiej sytuacji, że praktycznie nie było to możliwe.
A jednak. :)
Wszystko przeżywałam z tą bohaterką. Współczułam jej bardzo i cieszyłam się z jej sukcesów. :)

Coś niesamowitego. Właśnie takich emocji powinny dostarczać dobre filmy. ;)

ocenił(a) film na 8
Julie94

Zgadzam się w 100%!

Determinacja Waris, jej siła, walka - są niesamowite. Niesamowicie również zostało to pokazane, że trzeba walczyć ciągle. Przecież w kilku momentach ta historia mogła zakończyć się tragicznie. Historia prawdziwego życia..

ocenił(a) film na 10
Julie94

potwierdzam :) ogladalam wczoraj i przed wczoraj, wszystko mnie w tym filmie zachwyca,dobor aktorow ich gra,cala fabula i wogole wszystko idelanie do siebie pasuje. Dodalam do ulubionych na pewno nie raz jeszcze wroce do tego filmu .

ocenił(a) film na 10
Julie94

Zgadzam się, świetny i poruszający film.
Ciężko sobie nawet wyobrzić co przeszła główna bohaterka, a jednak jej historia jest prawdzwa.

ocenił(a) film na 6
Julie94

film jak z tasmy produkcyjnej, zrobiony bez przekonania. Ani ciekawego scenariusza ani krwistych postaci a wizualnie w ogole nie ma o czym gadac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones