PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495616}

Kwiat pustyni

Desert Flower
7,7 133 147
ocen
7,7 10 1 133147
7,2 4
oceny krytyków
Kwiat pustyni
powrót do forum filmu Kwiat pustyni

10/10

ocenił(a) film na 10

Z reguły nie oglądam takich filmów ale po namowach znajomych zapodałem,i co ja pier....
naprawde kapitalna produkcja,ile ta dziewczyna musiała przeżyć.Polecam film bardzo
ujmuje za serducho

kojot396

Niestety pod kątem prawdziwej biografii Waris Dirie i jej powieści film jest roz czarowujący , warto sięgnąć po jej "Kwiat pustyni".  Nie podobał mi się również sposób przedstawienia Waris, naprawdę jest ona walecz na, pewna siebie, w filmie natomiast skromna, ze spuszczoną głową.

Deloranda

Dokładnie. Różne rzeczy denerwowały mnie w tm filmie. Niektóre fakty były błędne, np to, że gdy była obrzezana miała 5 lat, a nie 3. Wiele kwestii pominęli, a i dodali coś od siebie. Ten koleś Jackson, w ogóle sobie nie przypominam, by ta postać była opisana w książce. Nie dodali też żadnej wzmianki o jej mężu i synku. Bardzo się skupili na samym fakcie obrzezania, bo w istocie to chcieli przekazać. Jednak uważam, że powinni dorzucić tam tego męża... Denerwował mnie także, powyżej wspomniany przez Ciebie fakt, że w filmie jakoś tak dziwnie ją przedstawili. Myślałam, że będzie ona bardziej uparta, silna. Poza tym film mi się bardzo podobał. Trafia głęboka w serca i skłania do myślenia. 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones