PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495616}

Kwiat pustyni

Desert Flower
7,7 133 147
ocen
7,7 10 1 133147
7,2 4
oceny krytyków
Kwiat pustyni
powrót do forum filmu Kwiat pustyni

nic dodać nic ująć, po porostu trzeba go zobaczyć. Jestem facetem i przyznam szczerze, że uroniłem nie jedną łzę podczas jego oglądania. Polecam wszystkim, bez względu na płeć. Ten film trzeba oglądnąć.

Leo_Wyatt

Filmu jeszcze nie oglądałam, za to czytałam książkę i powiem szczerze, że wywołała we mnie głębokie poruszenie. Czytało się ją nie tyle co łatwo, bo lekturą łatwą to nie jest, jednak szybko. Mimo wyjątkowo traumatycznych wątków, czytając ją ma się ochotę ją kontynuować bez względu na to co znowu strasznego pojawi się na następnej stronie. Jestem ciekawa jak ten świat przedstawia ekranizacja, ponieważ widzę podzielone opinie.

ocenił(a) film na 8
Leo_Wyatt

zgadzam sie z tobą ,robi wrazenie tym bardziej ze nie oglądam tego typu filmów

tomasz_nowak6

ja książki nie czytałem chociaż poluję na nią w bibliotece bo cieszy się dużym powodzeniem, jednak słyszałem wiele opinii, że książka jest lepsza, oglądam sam film i bardzo jestem wzruszony i wywarł na mnie duże wrażenie. Zdecydowanie polecam :) dość filmów o niczym i produkcji które lecą na kasę!

Leo_Wyatt

W filmie niektóre rzeczy są trochę inaczej pokazane, no ale musieli wszystko trochę skrócić. Książka jest zdecydowanie warta przeczytania, jak się wciągniesz to nie możesz się oderwać, choć z początku to takie gadanie o niczym, z pierwszą tragedią łapie za serce.

DagnaMara

Nie czytałam ksiazki ale film zdecydowanie warty obejrzenia,bardzo poruszajacy.

Justaa_3

Tak, ale jak na biografię słaby.

ocenił(a) film na 6
DagnaMara

Zgadzam sie.

amary

Cieszę się, że ktoś się ze mną zgadza :)

ocenił(a) film na 6
DagnaMara

Widzialam lepsze filmy biograficzne, na przyklad ¨Blow¨

amary

Nie widziałam, ale wierzę na słowo.

ocenił(a) film na 6
DagnaMara

To nie kwestia wiary, ale gustu, po prostu ogladnij, warto :)

amary

Za bardzo nie lubię Panelope, więc ocena może być przeze mnie zaniżona :(

ocenił(a) film na 6
DagnaMara

Ona pojawia sie w tym filmie dopiero gdzies w polowie i nie jest tak bardzo wazna.

amary

To dobrze. Deppa lubię, jej niekoniecznie.

ocenił(a) film na 6
DagnaMara

Tak wlasciwie to nie powinna byc na glownym plakacie, bo jest to film biograficzny o George Jungu (Johnny Depp), a ona odgrywa tam nie wieksza role jak Franka Potente czy Derek Foreal.
Ale to pewnie sluzy lepszej sprzedazy.

amary

Podejrzewam, że "seksowna" Hiszpanka znalazła się na plakacie "dla oka".

ocenił(a) film na 9
Leo_Wyatt

Film jest piękny. Oglądałam go miliony razy i nadal nie mogę uwierzyć, że to prawdziwa historia!

compassion

Ogólnie tak, ale dużo faktów zmieniono albo podkoloryzowano.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones