PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495616}

Kwiat pustyni

Desert Flower
7,7 133 147
ocen
7,7 10 1 133147
7,2 4
oceny krytyków
Kwiat pustyni
powrót do forum filmu Kwiat pustyni

Słaby,nie powalił mnie.myślałam że będzie lepszy.7/10

ocenił(a) film na 8
Ayo23

Słaba to jesteś Ty , jak nie rozumiesz w jakim społeczeństwie żyja inni ludzie to nie sięgaj do takich filmów, proponuję potrenowac wyobraźnie albo zacząć więcej czytać

momo23

A co musi mi się podobać tak jak innym? nie musi.Każdy ma inny gust,akurat ten film oceniam na dobry i tyle.Więc nie rozumiem Twojej złośliwej odpowiedzi.

Ayo23

Za słaby film dajesz 7/10 ?

TruskawkowaGalaretka

Bo to jest dziunia i ocenia w skali fotki.pl

King14Trails

Tak!!! daję 7 jeżeli wam się ta ocena nie podoba to trudno.O Bożę fotka.pl same marginesy społeczne i dzieci mają tam konto.

ocenił(a) film na 6
Ayo23

To moze przeczytaj ksiazke, jest o wiele lepsza od filmu

amary

Mam właśnie zamiar przeczytać książkę,bo wiem że książki są lepsze od filmów.
Oceniłam film na dobry,nie powiedziałam że był beznadziejny ale co niektórzy mylą pojęcia cóż...

ocenił(a) film na 6
Ayo23

Chodzi o to ze slabym filmem a dobrym jest duza roznica, a ty pomieszalas oba pojecia

amary

Możliwe,ale dla mnie dyskutowanie na temat tego filmu właśnie w tej chwili się kończy bo nie będę teraz sprzeczać się kto tu ma rację a kto nie..............tyle
a jak wam się nudzi to zajmijcie się ocenianiem innych filmów

ocenił(a) film na 6
Ayo23

Typowa kobieta, nie przyzna sie za nic do bledy nawet jesli wie ze nie ma racji ;)

amary

A co Ty w ogóle możesz o mnie wiedzieć jak mnie nie znasz:). Jak widzisz wyżej napisałam ''MOŻLIWE'' a nie zaprzeczyłam temu co napisałeś.Zresztą weźźź odbij bo zaczynasz działać mi na nerwy!

ocenił(a) film na 6
Ayo23

Jestem kobieta, z reszta zakonczmy ta dyskusje bo odbiega od tematu ;)

amary

MIŁEGO DNIA :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones