PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495616}

Kwiat pustyni

Desert Flower
7,7 133 142
oceny
7,7 10 1 133142
7,2 4
oceny krytyków
Kwiat pustyni
powrót do forum filmu Kwiat pustyni

film nie jest jakiś spaniały, nie ma porównania do książki ale to co robiła i z czym walczyła-wielki podziw. Od dawna mówiłem że plemiona-kraje arabskie powinny być wybite. Gusła, dziwne obrzędy, wojny. Brawo dla tej Pani

ocenił(a) film na 9
ruski011

Chyba nie takie jest przesłanie tego filmu...

_Lenka__fw

a jakie? nie pokazuje jacy są popaprani?

ocenił(a) film na 9
ruski011

Kraje arabskie powinny być wybite? A u nas nie ma dziwnych obrzędów i wojen? Oczywiście, że nie popieram okaleczania, ale to w jaki sposób piszesz świadczy tylko o tym, że nie jesteś wiele bardziej cywilizowany od nich.

_Lenka__fw

u nas dziwne obrzędy? gdzie i kiedy? wojny-co mają wspólnego z obrzędami kretńskimi

ocenił(a) film na 9
ruski011

Sam napisałeś o wojnach w swojej pierwszej wypowiedzi...

_Lenka__fw

wojny są wszędzie- różnego rodzaju ale w tych krajach najczęściej

ruski011

z twoich wypowiedzi mozna wywnioskowac ze nie masz wiecej niz 10 lat... po prostu w krajach afrykanskich jest taka kultura i nie musisz tego rozumiec. a poglady jakie wyrazasz cechuja nazistow, oni tez byli za tym zeby wybic wszystkich ludzi na swiecie i zeby byla tylko jedna rasa ;]

rokos_2

włącz telewizor i zobacz co się u nich dzieje i dorośnij.

ruski011

aha i stad ten twoj poglad ze nalezy wybic wszystkich? bo nie wyznaja takiej kultury jak ty ?

ocenił(a) film na 8
ruski011

Najwięcej wojen prowadzą USA, a one nie są arabskie.
Ponadto ruski nie podniecaj się tak bo sam zachowujesz się totalnie jak dzieciak. Afryka od zarania dziejów była ciemiężona przez białego człowieka i trzeba szczerze powiedzieć, że to my, biali spaczyliśmy ich świat. Ponadto to właśnie biały człowiek z krzyżem w ręku przyszedł wciskać im brutalną siłą pokojową religię i tak też zaczął zmieniać ich świat...

Mind

czy ja kiedyś powiedziałem że ludzie z krzyżem i mieczem w ręku nie byli popaprani? nie

ocenił(a) film na 10
ruski011

Zgadzam się... Kobiety traktowane są strasznie, bite maltretowane, jesli sie niesluchaja czeka ich kara smierci, rzucanie kamieniami wylaniem kwasu?! Boze przerazajace... Wybilabym tych wszystkich skur wysynow

ocenił(a) film na 5
paati924

Zgadzam się. Temat głęboko poruszający, scena przerażająca, ale co nie czyni z filmu jakiegoś bardzo dobrego kina. Wg mnie jest to przeciętny film, który można zobaczyć bez względu na to czy ktoś czytał książkę czy też nie, ale trzeba przyznać istnieją setki o niebo lepiej nakręconych dramatów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones