PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1067}

Lęk pierwotny

Primal Fear
7,9 146 266
ocen
7,9 10 1 146266
7,1 28
ocen krytyków
Lęk pierwotny
powrót do forum filmu Lęk pierwotny

Z tego co tu piszą do roli Aarona na początku chcieli zaangażować DiCaprio'a ...Ja uważam że również zagrałby świetnie , ale dlatego iż Norton mistrzowsko stworzył klimat w tym filmie chyba nikt nie byłby w stanie mu dorównać...ale z DiCapriem mogłoby być też ciekawie, on już niejednokrotnie sprawdził się w roli wybychowego i nie w pełni sprawnego na umyśle nastolatka....A jak wy myślicie?

jagna18_filmweb

Jeśli chodzi o mnie to jest tak:
DiCaprio - rola życia - Co gryzie Gilberta Grape'a
Norton - rola życia - Lęk pierwotny
Nie wyobrażam DiCaprio w roli Nortona i vice versa;)

vene

Zgadzam się z tobą. Edward zagrał to mistrzowsko, nikt by nie zagrał tego lepiej.

ocenił(a) film na 8
jagna18_filmweb

jagna ja uważam że DiCaprio jest świetnym aktorem ale nie pasowałby ponieważ w tamtych czasach miał twarz zupełnie inną niż teraz, wyglądał jak dziecko (Titanic - 1997 r.) a to by kłóciło się z tą postacią.

ocenił(a) film na 7
panciowojcik

No właśnie to by super kontrastowało i jeszcze bardziej wzmocniło końcówkę :)

ocenił(a) film na 7
jagna18_filmweb

Zgadzam się że DiCaprio mógłby być w tej roli równie wybitny a może nawet lepszy. Granie schizofrenika-mordercy to wielka szansa dla dobrego aktora na pokazanie się, Norton wykorzystał tę rolę w 100%, chętnie zobaczyłbym jak by to zagrał DiCaprio bo śmiem twierdzić że tak wymagającej roli w swoim dotychczasowym repertuarze nie miał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones