PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1067}

Lęk pierwotny

Primal Fear
7,9 147 tys. ocen
7,9 10 1 146932
7,2 32 krytyków
Lęk pierwotny
powrót do forum filmu Lęk pierwotny

Pewnie część osób rozszyfrowała zakończenie i może nawet ktoś o tym pisał ale nie zaszkodzi jeszcze raz.Bardzo łatwo można było na to wpaść.Gdy policja po raz pierwszy przesłuchiwała oskarżonego powiedział on że widział cień postaci pochylający sie nad księdzem, mówi to również adwokatowi który na tym właśnie fakcie opiera obronę chłopaka.Dziwne że kiedy jednak już okazało się że to chłopak zabił a właściwie jago złe wcielenie to wszyscy zapomnieli o tej 3 osobie którą rzekomo on widział.Oczywiste było że kłamie na co bystrzak adwokat powinien wpaść.

Film ogólnie nie jest zły chociaż trochę nudzący.Jednak od klasyka gatunku "Dwunastu gniewnych ludzi" oddziela go przepaść.

5/10

ocenił(a) film na 9
_GHOST_

Zgadzam sie jak najbardziej, zakończenie również rozszyfrowałam wcześniej niż powinnam :) No a poza tym sam plakat filmu.... mowi już dużo...Jednak mimo wszystko film nie nudził. 7/10.

ocenił(a) film na 7
tatianana

Też przewidziałam zakończenie, ale może dlatego, że już wielokrotnie zetknęłam się z tym schematem- najbardziej oczywisty podejrzany okazuje się sprawcą np w większości kryminałów Agaty Christie, w jej Świadku oskarżenia( opowiadanie i był film na jego podstawie); w Diagnozie zbrodni ( film też z Richardem Gere).