PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1067}

Lęk pierwotny

Primal Fear
7,9 146 237
ocen
7,9 10 1 146237
7,1 28
ocen krytyków
Lęk pierwotny
powrót do forum filmu Lęk pierwotny

dobry, ale...

ocenił(a) film na 7

dobry film, ale nie przekonuje mnie jeden motyw...
skoro był taki sprytny, to po co został u księdza na podłodze?

ocenił(a) film na 8
GacMaster

nie zdazyl uciec, dostawca wezwal policje

ocenił(a) film na 7
riela_wkatra

no nie przekonuje mnie, ale pomijając małe różne szczegóły i nieścisłości, film naprawdę dobry

ocenił(a) film na 5
GacMaster

Jednak przewidywałam zakończenie od połowy :/

GacMaster

W trakcie śledztwa prędzej czy później i tak by do niego dotarli, a miał dobry i skuteczny jak się okazało pomysł na rozegranie tej sprawy...

ocenił(a) film na 10
GacMaster

Kiedy było takie coś? On uciekał przed policją i złapali go jak próbował się ukryć leżąc między torami.

ocenił(a) film na 7
Demotrix

nie oglądałeś filmu, został u księdza i zaczął uciekać kiedy weszła policja, trochę motyw nad wyrost, podobnie jak w filmie Fargo który ostatnio obejrzał, z tą różnicą, że tam wszystko jest nad wyrost

ocenił(a) film na 10
GacMaster

Oglądałem przedwczoraj. :D

ocenił(a) film na 8
Demotrix

Witam,
no właśnie, ja oglądałem parę dni temu i też nie rozumiem, oddałem już dvd, więc nie będę z powrotem jej pożyczać.
Była scena z uciętymi palcami, później okna, które zaczęły wylatywać, doręczyciel powiadomienia policję. Następnie była scena ze spotkania adwokata z człowiekiem, dla którego miał propozycję. Później już tylko śmigłowce, policja otaczająca teren, pingwin na podłodze i uciekający Norton.
Czy/gdzie ja przeoczyłem "został u księdza na podłodze"?
Albo tak jak Demotrix mam rację i jesteś w błędzie Panie MacMaster, albo wszystcy mamy rację i były dwie wersje filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones