PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298552}

Lęk

Shrooms
5,5 13 675
ocen
5,5 10 1 13675
Lęk
powrót do forum filmu Lęk

Nie spodziewałem się takiego zakończenia, super wyszło :)
Film ogólnie sympatyczny.

ocenił(a) film na 3
84chili

UWAGA! SPOILER.



A ja wręcz odwrotnie, film nawet mi się podobał bo dobrze to przedstawili, ale od momentu kiedy tylko jedna bohaterka zjadła grzybka (tego niebezpiecznego), to tylko czekałam aż w końcu pokażą, że to ona tylko robiła i miała schize. I dlatego 3/10 za przewidywalność. :)

ocenił(a) film na 7
maddiecherry

Przeoczyłem ten "moment" :( wydawało mi się że wszyscy zjedli grzybki :P Mi i tak się podobał 7/10 :)

84chili

wszyscy zjedli, ale tylko ona jedna tego "złego" zjadła.

ocenił(a) film na 5
84chili

Bieda, przewidziałem końcówke w ok. 30 minucie :( a pewien byłem coraz bardziej w miarę rozwoju akcji w szczególności, że ona padała tyle razy... ;x

ocenił(a) film na 10
84chili

No właśnie tu się zdziwłem, bo o ile w przewidywaniu zakończeń jestem dobry tutaj mi się nie udało:) Horror to typowy slasher klasy B jednak wykonanie bardzo bardzo przyzwoite, zwłaszcza zakończenie. Oglądaliśmy zjarani i nawet się bałem a to to już się prawie nie zdaża. Polecam

84chili

Mnie się też podobał film. Z reguły udaje mi się przewidzieć końcówkę. Tutaj myślałam, że jej omamy dotyczą jedynie tego dziwnego stwora w kapturze, a że zabija ktoś zupełnie inny. Natomiast końcówka super i (jak dla mnie) duże zaskoczenie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones