PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484343}
4,6 1 093
oceny
4,6 10 1 1093
Laid to Rest
powrót do forum filmu Laid to Rest

Gra głównej bohaterki dno i wodorosty, pozostali już lepiej. Moim zdaniem najlepiej zagrał
Kevin Gage. Durnota bohaterów porażająca.
Najbardziej rozbawiło mnie jak główna bohaterka oderwała kabel od telefonu rozmawiając z
policją :) 10/10 . Albo gdy miała "jakoś wyciągnąć" siebie i tą związaną dziewczynę, to
zostawiła ją i koniec końców morderca odciął jej głowę ;) Ponadto zamiast uciekać dalej
samochodem to chyba chcieli po drodze ofiary dla zabójcy wyszukać... A policja to chyba na
imprezie była.
Ogólnie najwięcej akcji działo się przez ostatnie pół godziny i tam już moim zdaniem było
lepiej. Trochę akcji itd. Fajne sceny gore to atut tego filmu :) A co do fabuł to mam
wrażenie,że scenarzysta pomysły miał dobre, ale gorzej z pociągnięciem ich.

4/10

Kamila186

[SPOILER] Mnie najbardziej rozbawiło zakończenie. Jeszcze tak debilnego zabójcy chyba nie było w slasherach. Gościu przykleił sobie maske do twarzy bo mu spadała, po czym klej zaczął mu wyżerać skórę więc sie rozmyślił i odkleił maskę razem z twarzą. BRAWO!
Wychodzi na to że zamiast do niego strzelać, dźgać go itp. wystarczyło mu zrzucić maskę z twarzy i podać klej, a resztę zrobi już sam.
Uwielbiam slashery, ale ten film został wyreżyserowany chyba przez 10-latka. Nic tu się kupy nie trzyma.

Koneser_7

Twarzy jak widać też się nie trzyma :P

Koneser_7

Zgadzam się w 100%. Na plus dla filmu jatka niczym w rzeźni i to tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones