PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33319}

Laleczka Chucky

Child's Play
6,3 36 659
ocen
6,3 10 1 36659
6,0 9
ocen krytyków
Laleczka Chucky
powrót do forum filmu Laleczka Chucky

sprawił że okropnie bałam sie lalek, wszystkie chowałam do pudeł i worków. miałam 6 lat. jako
18-latka boje sie do dziś xD

ocenił(a) film na 1
Ronnie8

to samo :D ogladalam majac 8, teraz mam 18 i placze na mysl o koszmarach jakie przez to mialam

Ronnie8

A kto pozwala 6-latce na oglądanie takich filmów?

Ronnie8

Mnie sam film nie przestraszył jak byłam mała(5-6 lat). Natomiast mojemu bratu skutecznie się to udalo po seansie, kiedy powiedzial mi, że "lalki przyjdą do mnie z nożami i nożyczkami i będą chciały mnie zabić". Bałam się lalek chyba do 13-4 roku życia, potem i zresztą do dzisiaj wydają mi się creepy (teraz mam 23). Nie mogłam spać z lalkami w pokoju, nawet lalki barbie chowałam do szafki i jeszcze celowo zastawiałam pufą szafkę, żeby nie wyszły XDD Miałam pełno koszmarów, w których lalki żyły. Najgorszy był o tym, jak była głowa lalki barbie z brązowymi włosami nabita na taki pal, który był w kształcie a'la krzyża i zawsze nad tą lalką (jak ona przybywała) pojawiał się huragan i burza z piorunami i te włosy tej lalki tak wiały a ona chciała zabić moja babcię XD (wówczas to babcia się mną najczęściej opiekowała) i ja zawsze próbowałam ją bronić i rozmawiać z tą lalką, żeby darowała nam życie XD a ona miała taką wykrzywioną twarz w takim złowrogim grymasie i potężny złowieszczy głos XD Były jeszcze sny o żywych kenach i wgle pełen serwis. Także podziękować bratu :D

ocenił(a) film na 4
InuSama

Można powiedzieć zatem, że ten film ukształtował Twoje dziecięce lata i dzieciństwo :D ;) haha.

ocenił(a) film na 4
InuSama

P.S. Dobrze zatem, że jako dziecko nie oglądałem tej serii :P :P. A teraz zastanawiam się czy po obejrzeniu remake'u z 2019 to zrobić :D.

ocenił(a) film na 5
Ronnie8

Ja pamiętam że to był mój pierwszy obejrzany horror i też miałam to samo;p wszystkie lalki musiały pójść na strych. Jedno jest pewne, że film jest bardzo znany, choć specyficzny.

Ronnie8

Nie lękajcie się.

Ronnie8

O rany, u mnie tak samo i tak samo film obejrzany we wczesnym dzieciństwie wciąż jakiś lalko wstręt pozostał a 22 lata na karku.

Ronnie8

ja też tak mam do dziś .... pozdrawiam

Ronnie8

A jak w 27 roku życia? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones