PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814760}

Laleczka

Child's Play
5,6 15 753
oceny
5,6 10 1 15753
6,2 15
ocen krytyków
Laleczka
powrót do forum filmu Laleczka

Jako wierna fanka kina grozy czuje mega porażke, to już nie będzie ten sam klimat. Obejrze na pewno ale remake zazwyczaj nie ma porównania z oryginałem. Jedynie Martwe Zło się nawet udalo, nie wspominam o Freddym z remake'u totalna porażka , pewnie tak samo będzie z laleczką, sam wygląd lalki nawet nie przekonuje

ocenił(a) film na 1
horror_lady

Zgadzam się . . Martwe zło udany remake . Reszta shit.

ocenił(a) film na 6
scricxovan

Martwe zło to nawet nie był remake a bardziej sequel.

ocenił(a) film na 7
horror_lady

Na dodatek twórcy "Laleczki" zajmowali się również nowym "To", które było mega nudne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
horror_lady

A bo ja wiem, może wcale nie będzie tak źle (chociaż szczerze powiedziawszy zwiastun średnio mi się podoba). Też nie jestem fanką ”rozgrzebywania trupów”, ale zeszłoroczne „Halloween” na przykład było świetne — oryginał ma swój niepodrabialny klimat, jednak ten sequel był jego całkiem przyzwoitym naśladownictwem. Podobnie „Piątek 13” z 2009. Staram się łudzić, że z „Laleczką” będzie podobnie. ;)

ocenił(a) film na 9
horror_lady

To sobie idz kur do kina i sobie sprawdź i przestan pierd.....olic farmazony

ocenił(a) film na 7
monolith_filmaniak

Ale uspokój się człowieku. Tylko mówimy to co nam się podoba, a co nie. Nie każdy musi mieć taki gust jak ty. Rodzice nie wpoili ci co to kultura osobista i jak odnosić się do innych?

ocenił(a) film na 8
Mtmixer

A co ma gust do tej dyskusji wyżej. Powiem Ci szczerze, że też mnie już denerwują demonstracje lękowe użytkowników filmwebu i innych stron. Nakręca się jeden z drugim, do nich dołączają inni , którzy też się strasznie boją i tak się tworzy gromadka przerażonych ludzi, że film będzie słaby. Później- nawet jak Laleczka (czy inny film) okaże się w jego (czy kogoś z tej grupy bojących się gniotu) oczach dobrym filmem, to i tak powie że BE. Dlaczego? Bo strach się przyznać...

ocenił(a) film na 5
Mtmixer

Ale widzę że chłopak tu się ostro nakręca w każdym temacie.

ocenił(a) film na 9
Mtmixer

Ale tez nie kazdy musi tak pisac jak pisze moj gust tu nie ma nic do rzeczy

ocenił(a) film na 7
monolith_filmaniak

Wolność słowa kolego. Każdy ma prawo do tego co sądzi o danym filmie, o tym jaki może być i wypowiadać się jak chce. To nie powód, żeby zaraz pokazywać swój iloraz inteligencji wulgarnie ubliżając innym.

horror_lady

Byłam dziś i niestety film mega słaby jak dla mnie. Jedyna różnica może taka, że ginie więcej ludzi i flaki walają się po krzesłach - a laleczka wymyśla coraz okrutniejsze tortury. Mimo wszystko słaba kopia oryginału

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones