PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814760}

Laleczka

Child's Play
5,6 15 754
oceny
5,6 10 1 15754
6,2 15
ocen krytyków
Laleczka
powrót do forum filmu Laleczka

JEST MIODNIE :)

ocenił(a) film na 8

Obawiałem się czegoś na kształt remake'u "Koszmaru z ulicy wiązów", a dostałem cholernie dobry, dopracowany oraz umiejętnie wyreżyserowany film. Taki godny następca pierwszego "Krzyku", gdzie slasher łączy się z groteską. Przy okazji film pokazuje, jak bardzo staliśmy się wygodni oraz uzależnieni od cyfryzacji i internetu. Osobiście polecam obejrzeć. To nie remake, ale nowa wersja z nową wizją artystyczną i sensownie dopasowaną do dzisiejszych realiów. Do tego technicznie cudowna.
Moja pełna recenzja
http://wpajeczejsieci.blogspot.com/2019/06/obejrzane-w-kinie-4-laleczka.html

ocenił(a) film na 9
artur_t

Zgadzam się większość tu pier.... że to remake chcą modnych części do tych z 80lat. Ludzie kur...... Nie wytrzymam film należy do universala tzn chucky należy.filn wydaje kino świat które wydaje filmy gorszych jakości troche . Łęczna nie jest zła inna jest niż tamte części. Jak tu mało osób się.zna na filmach A wypowiadają się jakby oglądali wszystko i.wiedzieli wszystko

monolith_filmaniak

Stary, ty tak na serio?

monolith_filmaniak

Ty weź lepiej nad pisownią popracuj, bo Twoich komentarzy czytać się nie da :S

To, że Chucky to klasyk nie znaczy, że każdy z nim film trzeba uważać za dobry. Dla mnie hańbą jest nazywać to badziewie „remake”.
Nawet nie chce wypowiadać się na temat wyglądu tej lalki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones