PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249024}

Las cieni

Bosque de sombras
5,5 1 196
ocen
5,5 10 1 1196
5,0 2
oceny krytyków
Las cieni
powrót do forum filmu Las cieni

Długo się zastanawiałam jaką ocenę przyznać, nie jest to gatunek filmów, które często oglądam więc sprawa jest utrudniona, włączyłam ten film głównie z powodu Oldmana i cóż...
Film zaczyna się bardzo niewinnie, dopiero w trakcje można poczuć dreszcz emocji.
Wykształceni Anglicy przyjeżdżają wraz z przyjaciółmi na łono natury.
Gdzie Paul zrobił z stajni dom wypoczynkowy, niby nic takiego , ale to dość utarty schemat , młodzi ludzie w środku lasy, bez dostępu do telefonu i auta
Oprócz małżeńskich problemów ( Norman i Lucy ) główny wątek to jak mieszczanin chcę wykiwać wieśniaków w lesie, którego dobrze nie zna
Całe zamieszanie zaczęło się od znalezienia w starej, zamkniętej komórce dziewczynki... lecz jak dla mnie ona była tylko pretekstem do dania głównego.
Najbardziej denerwował mnie tu (o ironio ) główny bohater ... jego działania było nie logiczne ....ale mmm ....tak to w życiu była, że uniwersytecka wiedza nie pomaga w walce z wieśniakami, którzy żądzą się swoimi prawami
Daję 6 ( no trochę wysoko ) za
trzymanie w napięciu
muzykę
sceny leśnej eskapady
grę aktorów, szczególnie Virgini Ledoyen
A Oldman....mmm trochę mnie zawiódł... są filmy, w których zagrał lepiej

Fleur13

lepiej zajmij sie gotowaniem zup.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones