PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136832}

Lato miłości

My Summer of Love
6,8 12 166
ocen
6,8 10 1 12166
7,5 10
ocen krytyków
Lato miłości
powrót do forum filmu Lato miłości

oglądnęłam już wiele filmów o miłości dwóch kobiet i wywnioskowałam, że większość filmów kończy się źle

the_cranberries

Można obejrzeć filmy gdzie zakończenie cię zadowoli. Saving Face. - 2004r. Love my life.- 2006 Japan. Gymnast - 2006. Kyss mig - 2011. Fire - 1996. Gdyby ściany mogły mówić 2. I can't think straight. - 2008 Elena undone. - 2010. When night is falling - 1995 Better than chocolate - 1999.

ocenił(a) film na 7
6058145

dzięki wielkie za tutyły :)

użytkownik usunięty
6058145

Better than chocolate świetny film! Kończą się w większości źle z prostej przyczyny- ciężko kobiecie żyć z drugą kobietą, szczególnie dlatego, że wobec kobiet są oczekiwania co do dzieci, że będą matkami, a tu nagle kobieta z kobietą. Poza tym wiadomo że chodzi też o pokazanie prawdziwego świata czyli nietolerancji itd. A nieszczęśliwe zakończenie bardziej zapada widzowi w pamięć niż to które kończy sie dobrze.
Jednak kobiety lubią dramaty, są bardziej emocjonalne, więc smutne zakończenia powoduje u nich wspominanie tej miłości jak prawdziwej i to tak tragicznej, że wracają do tego filmu, żeby choć trochę wczuć się w rolę jednaj z kobiet.
A tak poza tym to uważam, że My summer of love jest ładnym filmem, piękna muzyka, ciekawe postaci i bardzo intensywne. Myslę, że ta intensywność kobiet była też przytłaczająca i sprawiała, że człowiek miał dość. Jednak ciężko mi było po tym filmie tak po prostu pójść spać...

6058145

Jaaaa, dziękuję za filmy:*

mandaryyynka

Bardzo proszę , miłego oglądania. Dorzucę ci jeszcze te tytuły ,choć niektóre kończą się dramatycznie." Lost and delirious-2001./ Imagine me and you.2005./ Córka botanika-2006./ Bloomington-2010./ Claire of the moon-1992. / Loving Annabelle-2006./ Room in Rome-2010./ Desert hearts-1985./ Nina's heavenly delights-2005.

6058145

Lost and delirious widziałam, piękny film, ale smutny jak cholera. Room in Rome i Kochałam Annabelle też świetne:) Dziękuję za resztę:)

użytkownik usunięty
the_cranberries

A dlaczego to jest ubliżające?

ocenił(a) film na 5

Bo prawda je w oczy kole...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones