PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705791}

Le Mans '66

Ford v Ferrari
7,9 85 830
ocen
7,9 10 1 85830
7,1 45
ocen krytyków
Le Mans '66
powrót do forum filmu Le Mans '66

Swietny

ocenił(a) film na 8

Widziałem wczoraj na specjalnym pokazie. Świetnie skręcony. Bale doskonały.

ocenił(a) film na 7
tartufe

Też go widziałem przedpremierowo i podobał mi się. Wydaje mi się, że w kilku scenach Bale trochę przeszarżował, ale i tak warto obejrzeć.

użytkownik usunięty
tartufe

Zgadzam się. Bale 10 razy lepszy od Phoenixa w Jokerze.

ocenił(a) film na 5
tartufe

Wyraźnie jednak trzeba zaznaczyć, że jest to typowe i do bólu sztampowe kino familijne, a nie poważny film o wyścigach. Powiedziałbym wręcz, że fabularnie to film na poziomie Auta 3, o ile nie uboższy. Wiele ujęć z końcowego wyścigu żywo przypominało te ze wspomnianej kreskówki, brakowało tylko żeby samochody zaczęły ze sobą rozmawiać. Kilka tendencyjnych scen (Bale rzucający kluczem z Damona, bójka między nimi), stereotypowi bohaterowie (niepokorny rajdowiec, gburowaty szef, lalusiowaty kierownik, itp.) i to fatalne CGI z pierwszej sceny, po której aż chciało się wyjść z kina. Jak dla mnie spory zawód, bo liczyłem na coś ambitniejszego, a tymczasem otrzymałem disneyowską bajeczkę.

Before_Sunset

No właśnie to jest film FAMILIJNY

ocenił(a) film na 3
Before_Sunset

Egzagli

Before_Sunset

Zgadza się, pokazywanie wyścigu nie do przyjęcia, trochę żart ze znającego się widza, tak po amerykańsku film, więc niby się fajnie oglądało i aktorzy dobrze, ale ostatecznie nie podołał wyzwaniu.

Kamosor

Ale to jest film fabularny - dla znawców tematu są transmisje z wyścigów.

ocenił(a) film na 8
Kamosor

Znający się widz, nie ogląda takich filmów tylko transmisje i materiały dokumentalne.

Leszy2

Wy sobie żarty robicie z tymi transmisjami, filmy się docenia na wielu podstawach, tu szkoda tych scen, takie wciskanie ludziom bajek, już nie mówiąc o błędach, że biegi zmieniał prawą ręką.

ocenił(a) film na 8
Kamosor

Po prostu oglądamy filmy aby się nimi cieszyć, a nie irytować. Gdzie zmieniał bieg prawa ręką, niczego takiego nie zauważyłem.

ocenił(a) film na 9
tartufe

Potwierdzam słowa @tartufe
Bardzo przyjemnie się oglądało :)

ocenił(a) film na 8
hectormix

Potwierdzam. Bardzo przyjemny film.
Dobrze się ogląda.
A co do CGI, o którymś ktoś wyżej wspominał. Obejrzyj sobie Bliźniaka z Willem Smithem - tam to dopiero jest skopane CGI.
Pozdrawiam serdecznie :-)

ocenił(a) film na 9
tartufe

dokładnie, doskonały.Totalna uczta, chociaż opis totalnie nie powal na kolana :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones