PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003290}
6,3 6,2 tys. ocen
6,3 10 1 6150
5,1 21 krytyków
Lee. Na własne oczy
powrót do forum filmu Lee. Na własne oczy

Zainteresowana trailerem zaczęłam przeglądać informacje o Lee Miller i znalazłam to zdjęcie: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Lee_Miller#/media/Plik%3AWar_correspondents-Lee- Miller.jpg
I widzę ogromne podobieństwo do Marion, która też gra w tym filmie, ale akurat nie Lee :D Czy tylko ja to widzę?

Oczywiście z całym szacunkiem do Kate. Poza tym filmu nie widziałam - odnoszę się tylko do wyglądu.

endover92

Przejrzałam bardzo dużo zdjęć Lee Miller, w tym tych na których jest roznegliżowana i IMO obsada się prawidłowa. Kate ma w sobie to coś co widać na zdjęciu pt.: "Lee Miller leaning out of top window" czy zdjęcie "Lee Miller" zrobione w Grecji 1938 r. przez Rolanda Penrosea :) Polubiłam tą babeczkę po samych jej zdjęciach. Musiała być świetna.

endover92

hmm Kate chyba zbyt dojrzała do roli

endover92

Jessica Chastain bardziej podobna.

endover92

Rzeczywiście podobna do Marion. Myślę jednak,że nie mogli jej obsadzić w tej roli bo jest Francuzką i rodowici anglojęzyczni słyszeliby akcent.

carolotta

Dzięki wszystkim za odpowiedzi! Ja nie neguję w żaden sposób wyboru, zwłaszcza, że filmu nie wiedziałam - ale tak mi się rzuciło w oczy po trailerze i byłam ciekawa, czy ktoś inny też to widzi :D Czekam na seans!

ocenił(a) film na 8
endover92

Moim zdaniem nie byłby to dobry wybór. Kate Winslet jest bardzo dobrą aktorką, a Marion... Gra poprawnie, ale nie widziałem filmu, w którym by mnie zachwyciła swoją grą. Także uważam, że jest za słabą aktorką do takiej roli.

kinomanpl

Ja się zgadzam, tutaj mówiłam tylko i wyłącznie o wyglądzie i to tylko na tym konkretnym zdjęciu. ;)

ocenił(a) film na 7
endover92

Absolutnie nie przypomina Marion, wg mnie, uważam, że właśnie te rodzaj urody ma Kate Winslet