PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 088
ocen
6,1 10 1 235088
3,9 39
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

The Joker voice

ocenił(a) film na 5

https://www.youtube.com/watch?v=CvFou2M4b-g - a little creepy.

psychodeliq

Było to wcześniej ale okej

ocenił(a) film na 9
psychodeliq

No było wcześniej, poza tym jego głos mi się nie podobał. Odbiega bardzo od reszty w porównaniu do świetnego i świętego Hamilla czy też Heatha to rewelacji nie ma. W ogóle jakoś mi on do tej roli nie pasuje. No ale cóż Joker to Joker, ciesze się że w ogóle będzie, bo ile można czekać.

ocenił(a) film na 5
The_Joker_Mr_J

Uważasz, że jeśli głos Jokera w wydaniu Jareda odbiega od wcześniejszych to jest gorszy? W takim razie muszę cię zasmucić. Jeżeli ktoś oczekuje, że kreacja Jareda będzie podobna do wcześniejszych, zawiedzie się. Nie jest on bowiem aktorem, który stara się naśladować, czy kopiować kogokolwiek. Nawet jeżeli wcześniejsze interpretacje były świetnie. Poza tym Jared to aktor, który wspaniale się przeobraża, co widać w wielu jego filmach. Jest prawdziwym kameleonem ekranowym. Jest zdolny do przeobrażeń zarówno twarzy, jak i głosu, rytmu, oddechu. Czy nie właśnie tego powinno wymagać się od aktora mającego wykreować postać Jokera?

ocenił(a) film na 9
psychodeliq

Tak, tylko po prostu nie pasuje mi ten głos. Obojętne poczekam do filmu to się wyjaśni.

ocenił(a) film na 5
The_Joker_Mr_J

Dokładnie, poczekajmy do filmu. Nie ma co teraz spekulować. Kiedy obejrzymy, będziemy mieli prawo do oceny.

ocenił(a) film na 6
psychodeliq

https://www.youtube.com/watch?v=B1YS60878pE

ocenił(a) film na 2
mrPARADOKS

montaż beznadziejny i jeszcze te podpisy np."szczęnke"

ocenił(a) film na 6
ambrosio_xx

zrób lepsze

ocenił(a) film na 6
ambrosio_xx

czekam :)

ocenił(a) film na 6
The_Joker_Mr_J

I tu się nie zgodzę z wami. Co prawda słyszeliśmy zaledwie jedno zdanie Jareda, ale bardzo mi to przypomina ledżerowskiego Jokera pod względem głosu. Tu akurat mógł się sugerować poprzednią kreacją. Z kolei Ledger ponoć inspirował się (czy też reżyser Nolan) tonem głosu Alexa DeLarga z "Mechanicznej pomarańczy".

psychodeliq

Końcówka ciekawa ;)

psychodeliq

nic ciekawego tu nie widzę . jedynie duzy wysiłek tego z mikrofonem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones