PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556401}

Lemmy

8,0 4 624
oceny
8,0 10 1 4624
Lemmy
powrót do forum filmu Lemmy

Może entuzjastycznie to nawet trochę za mało powiedziane, bo filmowy portret lidera Motörhead uznać można wręcz za "wiernopoddańczy". Przez blisko dwie godziny słuchamy głównie o tym, że Lemmy to świetny facet, legenda i w ogóle - wszystko fajnie, ale na dłuższą metę robi się to męczące i bynajmniej nie sprawia, że o bohaterze dowiadujemy się czegoś ciekawego. Wręcz przeciwnie - dokument Ollivera i Oshorskiego to jeszcze jeden dowód na to, że fani nie powinni zabierać się za biografie swoich idolów, bo swym brakiem dystansu mogą wszystko spartolić. Plusem tejże produkcji jest mimo wszystko fakt, że oprócz wychwalania Kilmistera, udało im się go również namówić na to, by mogli mu towarzyszyć z kamerami. Niby nic specjalnego - Lemmy szwenda się po studiach nagraniowych, odwiedza znajomych, chwali się swą kolekcją memorabiliów z II wojny światowej, niby nie, ale i tak to dzięki tym wstawkom rzecz ogląda się bez bólu.

Caligula

Piszesz daremne recenzje,ale tutaj trafnie określiłeś ten film.Mimo to i tak ocena z mojej strony wyższa.

ocenił(a) film na 8
kondi143

Zgadzam się w stu procentach, pisze denne recenzje, ma dość dziwne gusta filmowe, ale coś tam widział i coś tam wie. Co do samego filmu to każdy taki dokument, nie ważne przez kogo wyreżyserowany, fana czy nie fana, jest swojego rodzaju pomnikiem głównego bohatera. Niestety tu i pisze to z całą sympatią do Lemmy'ego, jest takim samym fanem militariów jak ja, jest po prostu nudno...:-(

ocenił(a) film na 7
Caligula

Rzetelny dokument sporo przegrywa z laurką. Na szczęście jest to o jedynym chłopie, któremu laurkę się wybacza: Syn Lemmy'ego: "Ojciec dał mi radę - synu, roszę nigdy nie bierz kokainy. Amfetamina lepsza!"

ocenił(a) film na 10
Caligula

Oj, może i subiektywna ocena postaci ale szczerze powiedziawszy, nie wiem za co Lemmego można by skrytykować, co mu zarzucić? Jego w szeroko rozumianym tego słowa znaczeniu wady są jednocześnie powodem, dla którego dla niektórych stał się Bogiem.

ocenił(a) film na 9
Caligula

Jakoś mi to nie przeszkodziło. Dokument zaś utwierdził mnie w przekonaniu, że był to gość i mistrza świata.

ocenił(a) film na 10
Caligula

A jaki miał być film o najciekawszej postaci rockowego światka? Śledczy? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones