Film

2014 34 min.
6,3 62
oceny
6,3 10 1 62
170
chce zobaczyć
{"id":"735324","linkUrl":"/film/Lennon+or+McCartney-2014-735324","alt":"Lennon or McCartney","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/53/24/735324/7722728.2.jpg"}
Film został zmontowany z fragmentów wywiadów telewizyjnych i radiowych udzielonych na przestrzeni dziesięciu lat przez... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.

Film został zmontowany z fragmentów wywiadów telewizyjnych i radiowych udzielonych na przestrzeni dziesięciu lat przez 550 artystów, którzy w pewnym momencie zostali zapytani w prosty sposób: "Lennon czy McCartney?". Choć mieli odpowiedzieć tylko jednym słowem, wielu z nich pokusiło się o uzasadnienie swoich opinii, a niektórzy nieFilm został zmontowany z fragmentów wywiadów telewizyjnych i radiowych udzielonych na przestrzeni dziesięciu lat przez 550 artystów, którzy w pewnym momencie zostali zapytani w prosty sposób: "Lennon czy McCartney?". Choć mieli odpowiedzieć tylko jednym słowem, wielu z nich pokusiło się o uzasadnienie swoich opinii, a niektórzy nie odpowiedzieli wcale. Film odzwierciedla legendarny już spór pomiędzy fanami Johna Lennona i Paula McCartneya, którzy byli siłą napędową jednego z najsłynniejszych zespołów w historii muzyki rozrywkowej - The Beatles.

inne tytuły
Zdjęcia do filmu zrealizowano w Toronto, Edmonton, Calgary, Hamilton, Waterloo, Kitchener i Londonie (Kanada), Los Angeles i Anaheim (Kalifornia, USA) oraz Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.