PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105173}

Lepiej późno niż później

Something's Gotta Give
7,0 139 066
ocen
7,0 10 1 139066
6,9 23
oceny krytyków
Lepiej późno niż później
powrót do forum filmu Lepiej późno niż później

Keanu Reeves

użytkownik usunięty

W filmie gra lekarza-kawalera. W jednej scenie mówi: "Dla kobiet jestem łakomym kąskiem." Wy też uważacie, że lekarze ogólnie mają większe powodzenie u kobiet niż inni mężczyźni? Jestem studentką medycyny i mnie osobiście lekarze sie raczej nie podobają, nawet ci przystojni.

ocenił(a) film na 8

Wydaje mi się, że przyczyną jest prestiż. Mamy panie, które lecą na kase. Mamy panie, które lecą na drogie fury (czyt. też lecą na kase). Mamy panie które lecą na sławnych facetów. Mamy panie które lecą na romantyków. Mamy panie które lecą na lekarzy. W tym ostatnim i jednocześnie odpowiadając na Twoje pytanie, wydaje mi się że sama idea wydaje się pociągająca (czyt. stereotyp - smutne, nieprawdaż?). Oczami wyobraźni widzą już mine przyjaciółki, uśmiech matki i ojca. Taki dodatkowy bodziec... Z resztą co ja tam wiem, nie lece na lekarzy;)

ocenił(a) film na 7

bo jakby na to nie patrzeć lekarze są inteligentni i mądrzy, można z nimi pogadać o wszystkim, a jeśli do tego są przystojni to już 80% idealnego faceta ;)

użytkownik usunięty
viqtuss

Nie wydaje mi się, aby lekarze byli bardziej inteligentni niż absolwenci innych kierunków.

ocenił(a) film na 5

a co, chcesz zostać lekarzem?
(pewnie bym na ciebie poleciała, pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
Berenika

Jestem studentką medycyny. A co, lecisz na lekarki?Pozdro

użytkownik usunięty

Ja jestem kobieta i lece na lekarki, ale zwlaszcza na policjantki, ogolnie kobiety w meskich mundurach.

użytkownik usunięty

Jesteś hetero-/biseksualna? Ja uważam się za heteroseksualistkę, ale przyznaję, że miło jest coś takiego przeczytać:)

użytkownik usunięty

Przepraszam, miało być homo-/biseksualna;)

ocenił(a) film na 4

dla mnie to nie ma absolutnie żadnej różnicy. Myślę, że tak jak ktoś już tu wspomniał, niektóre kobiety lecą na prestiż i kasę, ale znam też takie, dla których lekarze odpadają z miejsca, bo wiadomo jaka to praca... chociaż zależy jeszcze jaki lekarz

ocenił(a) film na 6

Mnie się wydaje, że coś w tym jest, że kobiety niektóre (wiele?) lecą na lekarzy. Czy to kwestia prestiżu? Możliwe. Może też tego o czym też wspomniano, że taki mężczyzna wydaje się inteligentniejszy/mądrzejszy czy jakiś tam. Działa stereotyp - to raz, ale dwa - rzeczywiście np. na moim kierunku wielu ludzi ukończy studia w ogóle tak naprawdę nie mając wiedzy po paru latach studiowania, a z medycyną jednak tak nie jest. Inna sprawa, że chyba też się zrobiła "moda" na lekarzy. Dużo osób ogląda seriale typu "Dr House", "Chirurdzy", "Ostry dyżur" czy nawet nasze "Na dobre i na złe" i podobają im się Ci ludzie/aktorzy i myślą, że tacy właśnie są lekarze albo chcą wierzyć, że tacy są.

ocenił(a) film na 8

A co z paniami które po prostu lecą na przystojne młode ciach takie jak Keanu?

użytkownik usunięty
winczenca

Chodzi mi konkretnie o lekarzy.

mnie kompletnie nie podobają się lekarze. Lekarz kojarzy mi się z niewyspanym facetem w fartuchu i trepach. Nawet Ci w dobrych klinikach wydają mi się jacyś obleśni.

ocenił(a) film na 3
mirror_mirror

lecicie na pilotów?

użytkownik usunięty
adiman

Chyba już prędzej:)

ocenił(a) film na 3

Zwykłym ludziom imponuje inteligencja i wysoki status dla nich to jak magia za to na innych tego pokroju to już nie działa lepiej dominować nad kimś inteligencja do tego jesteśmy przyzwyczajeni nie bez powodu lekarz znajduje sobie ładna lale. Inteligentnej kobiecie lepiej przypasował by średnio inteligentny przystojniak :-)

użytkownik usunięty
PaulllaRat

Chyba właśnie tak jest. Jednak nie tylko lekarze są inteligentni, ale kobiety jakoś bardziej na nich "lecą" niż choćby na inżynierów.

ocenił(a) film na 8

Zazwyczaj trafiali mi się jakoś spokojni starsi panowie, na których trudno było lecieć.

ocenił(a) film na 8
TangoAndWaltz

[Ale ja odwiedzam szpital raz na 5 lat.]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones