PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105173}

Lepiej późno niż później

Something's Gotta Give
7,0 139 174
oceny
7,0 10 1 139174
6,8 25
ocen krytyków
Lepiej późno niż później
powrót do forum filmu Lepiej późno niż później

Keaton działa mi na nerwy praktycznie w każdym filmie. A jeśli chodzi o jej "mistrzowską" grę w tym powyżej to sceny histerii w jej wykonaniu prowokują mnie do zasadzenia jej wielkiego kopa w chudy zad. Niestety okazji raczej nie będzie.

booboobloo

Wow... :| jak już dać kopa komuś, to raczej z osobistego powodu, a co Diane Keaton, utalentowana aktorka, Ci zrobiła, że zasłużyła sobie na takie traktowanie?

ocenił(a) film na 4
Bluescape

Z osobistych powodów to ja mogę komuś ręki nie podać, a nie kopać w zad ;P
A wracając do Twojej utalentowanej gwiazdy - naprawdę widziałeś/aś ten film? Rzadko, bo rzadko, ale zdarza mi się, że oglądając czyjeś "popisy" czuję się tak skrępowana i zażenowana, że aż mi za tę osobę wstyd. Pojawienie się tej egzaltowanej baby w filmie jest praktycznie gwarancją, że tak będzie i tym razem.

booboobloo

Żenujace. Nie wiem jaki ty masz zad, ale nawet kopnąć bym nie chciał :P

ocenił(a) film na 4
AlbertaTM

Nie wiedziałam, że macie w Tworkach dostęp do neta ;pppppp

booboobloo

Inteligencja dorównuje zadowi- obleśna.

ocenił(a) film na 4
AlbertaTM

Ewentualnie w Kobierzynie...

booboobloo

Ja jestem jakies 2500km od ciebie ;-),no,wymieniaj dalej ;-)

A swoja drogą skąd tak dobrze znasz te miejsca? Bywasz tam rezydentką?

Może zakończymy tą szermierke,nie chce cie krzywdzić.

Napisałem bo nie moge pojąć jak mozna chcieć inna kobietę kopać!!!????
I mówi to kobieta! Przedstawicielka płci pięknej,delikatna,urocza,słodka,kochana,ciepła......A tu? Błoto!

ocenił(a) film na 4
AlbertaTM

Nie wyjeżdżaj mi tu teraz z tego typu bzdetami po tym jakże uroczym wstępie. W błocie (choć przyjemniej mi widzieć cię w g... po szyję) to ty się taplasz, wnioskując ze stylu wcześniejszych wypowiedzi. Nazywasz to "szermierką"? Ja, w odruchu litości dla kolejnego ćwierćinteligenta, który produkuje się na tym portalu wypisując pseudointelektualne komentarze (miałam wątpliwą przyjemność czytać), nazwę to gówniarskim wyskokiem na poziomie gimbazy, choć wnioskując z odległości w jakiej się szczęsliwie znajdujesz od naszego pięknego kraju (i prawdopodobnej kariery przy zmywaku bądź innej równie lukratywnej posady) oraz ogólnego zadęcia w stylu, masz lat nieco więcej.
No, teraz możesz mnie już zacząć "krzywdzić" ;ppppp

booboobloo

Błota się nie obraża i nie krzywdzi,błoto się omija.
Ja jestem u siebie,w moim pięknym kraju gdzie irlandzkie kobiet to damy.

ocenił(a) film na 4
AlbertaTM

Gentelmenów natomiast brak...

booboobloo

Są wśród dam ;-)

Ktoś ,komu spadają majty,kto nienawidzi,nie cierpi,nie może patrzeć i chce kopać inną kobietę w zad, ktoś,kto używa rynsztokowego języka damą nie jest.

Wiesz co to empatia?

Odwróć teraz paluszek i skieruj go na siebie i powiedz-mam zad, koslawe nózki i jestem wstetną egzaltowaną babą. Jesteś w stanie wyobrazić sobie jak się czuje osoba obrażana?

Odpisałem w nadziei,że to poczujesz.

Ale...szukam umysłu i uczuć w kupie błota,które czasem wyprodukuje bąbel egzotycznego powietrza.

ocenił(a) film na 4
AlbertaTM

Ręce opadają... Powróćmy może do tematu twojej terapii. Morawica? Inwencja mi się już kończy...

booboobloo

Taaak , z tym opadaniem masz rację, no może niekoniecznie o ręce chodzi :-),ale jak się widzi taki zbitek pseudointeligencji i chamstwa to niejedno opada........

ocenił(a) film na 4
AlbertaTM

I wzajemnie

booboobloo

Też ci opada-Cha Cha Cha Cha Cha Cha Cha . Robi się coraz zabawniej, zupełnie jak u Woodiego i Diane z dawnych czasów. Ja w przeciwieństwie do ciebie uwielbiam, obydwoje.

ocenił(a) film na 4
AlbertaTM

No i co w związku z tym, że uwielbiasz? I że ja nie uwielbiam? Wysmaruj znów jakiegoś bzdeta w swój tradycyjny deseń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones