PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105173}

Lepiej późno niż później

Something's Gotta Give
7,0 139 174
oceny
7,0 10 1 139174
6,8 25
ocen krytyków
Lepiej późno niż później
powrót do forum filmu Lepiej późno niż później

W miarę niezły

ocenił(a) film na 6

Cukierkowa opowieść o miłości w wersji amerykańskiej. Dobrzy aktorzy, jednak sama historia mało
wciągająca, bez emocji i nieco rozwlekła. Miłość pokazana w takim wydaniu nie dociera do mnie co
nie znaczy,że film jest zły. Myślę,że jest skierowany po prostu do pewnej grupy osób, które lubią
własnie taki styl kina. Uważam,ze było nieźle,ale jednak do szczęścia zabrakło sporo:)

ocenił(a) film na 6
Fireghost

Mam dokładnie takie same odczucia ;)

ocenił(a) film na 7
Fireghost

Dobrzy aktorzy, a nawet bardzo dobrzy. Świetne też były dialogi. Myślę, że w zalewie kiczowatych komedii ta jest dość inteligentna. Chociaż...cóż - temat mało smaczny, bo nie jesteśmy przyzwyczajeni zaglądać do sypialni 60-tatkom ;)

ocenił(a) film na 6
Fireghost

W pełni potwierdzam. Ciekawa historia lecz słabo opowiedziane, pomimo doborowej wręcz obsady. Tak zwane zero ikry.

ocenił(a) film na 10
Fireghost

Nie zgodzę się z Tobą w tym, ze to jest ukazane w wersji cukierkowej. Jakby to ująć inaczej... Jest to ukazane w wersji romantycznej, takiej wydaje mi się czysto romantycznej, bez głupich wstawek rodem z komedii, gdzie występują młodzi aktorzy. Jest tu ukazana historia dwojga ludzi z zupełnie innymi życiowymi doświadczeniami, którzy poznają się w dojrzalszym wieku i mają już jakiś sposób na życie, do którego są przyzwyczajeni. Całość historii ubrana jest w swoistą melancholię, ale też nadzieję, ze da się kochać, nawet w podeszłym wieku, można szaleć, można zmienić swoje myślenie, przyzwyczajenia, można sobie ułożyć życie na nowo. Dla mnie jako kobiety, film ten jest rewelacyjny, z innym humorem niż ten, do którego jestem przyzwyczajona w komediach romantycznych, z innymi przemyśleniami, które przechodzą przez głowę, z innym nastrojem. Fakt, ten film nie do każdego musi trafić, a może to nie jest ten moment w Waszym życiu, żebyście tą historię przedstawioną w taki, a nie inny sposób poczuli. Może będziecie mieli za parę lat chęć wrócić jednak do tej produkcji i moze inaczej na nią spojrzycie, ja bym na Waszym miejscu spróbowała, a nuż widelec :) Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones