Lewy brzeg

Linkeroever

2008 1 godz. 42 min.
4,8 599
ocen
4,8 10 599
216
chce zobaczyć
{"type":"film","id":400164,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Linkeroever-2008-400164/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Lewy brzeg
 • cronin35 ocenił(a) ten film na: 7

  i faktycznie trąca Kultem, a klimatem to mi jakos przypominał "pozwól mi wejść"....

 • cronin35 jestem tego samego zdania :)klimat robi swoje, a "pozwol mi wejsc" zapamietam chyba na zawsze-takie klimatu jak tam to nie znalazłam nigdzie...:)

 • lycanthrope444 ocenił(a) ten film na: 7

  cronin35 Przyłączę się do obrońców tego filmu ;P Świetny klimat, wiarygodne postaci, wyśmienite zdjęcia. Do czego można się przyczepić to fakt, że film jest troszkę za długi i wątek "nadprzyrodzono-horrorowy" sprawia wrażenie dodanego trochę na siłę (choć jeśli się wsłuchać w dialogi to końcówka zyskuje większa "moc") - mogli albo sobie go podarowac albo trochę bardziej uwypuklić. Do tego jeszcze dochodzi "mitologia" celtycka, która kiedyś byla moją pasją. Błędem jest podchodzenie do tego filmu jak do kolejnego "straszaka" - a tak chyba większość oceniających na tym portalu zrobiła.

 • Lucho ocenił(a) ten film na: 5

  lycanthrope444 klimat świetny. początek filmu wbijał w fotel ale im dalej tym gorzej. fabula poszła jak dla mnie w złym kierunku.

 • Ketrid2_ ocenił(a) ten film na: 6

  cronin35 dość udany film z nurtu neopogańskiego, lubię takie klimaty, zwłaszcza że odwołują się do ponurych kultów i mordów rytualnych północnej Europy, to smoliste bajoro w piwnicy jako miejsce składania ofiar - tak to kiedyś bywało - duszono lub zarzynano albo i nie i do bagna w ofierze mrocznym bóstwom..