PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400164}

Lewy brzeg

Linkeroever
4,8 619
ocen
4,8 10 1 619
Lewy brzeg
powrót do forum filmu Lewy brzeg

i faktycznie trąca Kultem, a klimatem to mi jakos przypominał "pozwól mi wejść"....

cronin35

jestem tego samego zdania :)klimat robi swoje, a "pozwol mi wejsc" zapamietam chyba na zawsze-takie klimatu jak tam to nie znalazłam nigdzie...:)

ocenił(a) film na 7
cronin35

Przyłączę się do obrońców tego filmu ;P Świetny klimat, wiarygodne postaci, wyśmienite zdjęcia. Do czego można się przyczepić to fakt, że film jest troszkę za długi i wątek "nadprzyrodzono-horrorowy" sprawia wrażenie dodanego trochę na siłę (choć jeśli się wsłuchać w dialogi to końcówka zyskuje większa "moc") - mogli albo sobie go podarowac albo trochę bardziej uwypuklić. Do tego jeszcze dochodzi "mitologia" celtycka, która kiedyś byla moją pasją. Błędem jest podchodzenie do tego filmu jak do kolejnego "straszaka" - a tak chyba większość oceniających na tym portalu zrobiła.

ocenił(a) film na 5
lycanthrope444

klimat świetny. początek filmu wbijał w fotel ale im dalej tym gorzej. fabula poszła jak dla mnie w złym kierunku.

ocenił(a) film na 6
cronin35

dość udany film z nurtu neopogańskiego, lubię takie klimaty, zwłaszcza że odwołują się do ponurych kultów i mordów rytualnych północnej Europy, to smoliste bajoro w piwnicy jako miejsce składania ofiar - tak to kiedyś bywało - duszono lub zarzynano albo i nie i do bagna w ofierze mrocznym bóstwom..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones