PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722094}

Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy

Justice League: Throne of Atlantis
6,3 4 345
ocen
6,3 10 1 4345
Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy

Gdzie jest Batman?

ocenił(a) film na 8

Superman z Wonder Woman.......już mogli zostać przy starej koncepcji że Wonder z Batmanem I szkoda że Batmana tak mało było filmie. Film spoko, ale jak dla mnie dupy nie urywa, w porównaniu do starszych animacji daje 6/10.

ocenił(a) film na 5
drabson92

Film bazuje na na historiach z nDCU. Dlatego superman tworzy parę z wonder woman. Szczerze, mierzi mnie to, bo ja również wolałem serialową koncepcję Batman + ww. Chociaż jestem wielkim fanem Batmana, to cieszy mnie, że chociaż raz, nie on odwala całą brudną robotę. Mogliby lepiej pokazać postać Arthura, zwłaszcza, że jest to ekranizacja, podobno, jednej z najlepszych historii z nDCU. Jak dla mnie, nawet pomimo faktu, że komiksu jeszcze nie czytałem, animacja jest lekkim rozczarowaniem. 5/10.

Legionvx

Nie podobało mi się :(
Jak na razie od czasu fantastycznego The Dark Knight Returns(do którego z chęcią wracam) to animacje od DC są słabiutkie.

ocenił(a) film na 5
Kruchy_serious

Dokładnie tak, świetnie się bawiłem na The Dark Knight Returns, pamiętam między innymi świetną nutę na napisach końcowych i tekst batmana przed połamaniem klienta: "to jest stół operacyjny a ja jestem chirurgiem" ;) Wcześniej jeszcze ciekawym filmem był "Batman w Cieniu Czerwonego Kaptura", co do tych nowszych produkcji to strasznie brakuje w nich odpowiedniego klimatu.

ocenił(a) film na 6
ParkerLouis

Flashparadoks jak dla mnie był ciekawą opcją ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones