PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722094}

Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy

Justice League: Throne of Atlantis
6,3 4 345
ocen
6,3 10 1 4345
Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy

Film już można oglądać, włączyć oceny.

ocenił(a) film na 4
zielonyelf

Oficjalną premierę ma 27 stycznia więc dopiero wtedy odblokują możliwość oceniania.

kamil665544

Filmy bez premiery mają oceny (niektóre) a te które można oglądać nie. Admini śpią, tak samo jest z dodawaniem czegokolwiek ;)

zielonyelf

Właśnie, już po obejrzeniu a noty nie można wystawić !!!

zielonyelf

Nie dość, że ukradłeś film z internetu, to jeszcze stawiasz jakieś roszczenia wobec adminów? Jesteś jakimś niedorozwojem, wyjątkowym chłopaczkiem, który myśli, że mu się należy z urzędu? Oficjalna premiera jest 27.01, więc czekaj ten tydzień jak reszta dziatwy - do lekarza też się bez kolejki wpierdalasz na bezczelnego? Królowie internetów, psia jego mać.

Winix

Trochę kultury, kto powiedział, że ukradłem? Masz na to dowód? Napisałem, że można oglądać. Naucz się czytania ze zrozumieniem i pokory "człowieczku"

zielonyelf

Nie pyskuj. Premiera: 27 stycznia 2015. Czego w tej krótkiej informacji nie rozumiesz? Chyba nie potrzeba tu wytrawnego intelektualisty? Oceny będą włączone po oficjalnej premierze, a nie wtedy kiedy wasza wielmożność sobie tego zażyczy, bez względu czy film można już skąd ukraść, czy nie. Co w tym jest takiego niezrozumiałego? Admini mają na torrentach czatować na premiery? Bezczelni roszczeniowcy. Wiecznie przed szereg.

Winix

Kultura wyssana z mlekiem matki. Nic dodać nic ująć, tyle w temacie.

zielonyelf

Dokładnie, też uważam że jesteś kawał chama i złodzieja na dokładkę

Stefanek

Znasz mnie? Nie, więc nie osądzaj. Kolejny internetowy napinacz.

ocenił(a) film na 8
Winix

Nie można czegoś ukraś jeśli to nie istnieje.

ocenił(a) film na 4
zielonyelf

Istnieją także pokazy przedpremierowe i przypuszczam, że to właśnie one mogą być wcześniej oceniane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones