PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693868}

Liga Sprawiedliwych: Wojna

Justice League: War
1 131
chce zobaczyć
5,0 2
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwych: Wojna
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwych: Wojna

W przeciwieństwie do filmów fabularnych

ocenił(a) film na 8
witekkij

Zgadzam się w zupełności świetne sceny walki, fajny humor jedynie co może lekko irytować jest to nasi bohaterowie nie zwracają uwagi na jakiekolwiek zniszczenia (superman) niszcząc co popadnie ale z drugiej strony czuć ich moc 8/10

ocenił(a) film na 8
Madara_Lutek

A no i jest na końcu fajna scenka zapowiadająca kolejną część

Madara_Lutek

Faktycznie, dobry. Choć jak zwykle w tego typach produkcjach animacja widocznie cierpi, wszystko jest w pewnym stopniu uproszczone. Niższy fr podczas walki nie przeszkadzał bardzo. Czasami da się zgrzytnąć zębami na wstawki z animacja komputerową, lecz każda bolączka mija jak pojawia się dialog między bohaterami, zabawny i powodujący co najmniej uśmiech jeśli nie coś więcej. Te krótkie wymiany zdań i docinki są powodem dla którego warto oglądnąć ten film.

ocenił(a) film na 6
witekkij

rewelacja dc wie jak robic dobre animacje !

witekkij

Mnie, niestety, film zawiódł. Oczekiwałem animacji na poziomie Flashpoint Paradox czy The Dark Knight Returns albo chociaż Superman: Unbound. Fakt, dialogi były Ok. Potyczki słowne pomiędzy Batmanem a GL były super. Z kolei co do walk tu było dużo gorzej. Starcia pomiędzy Wonder Woman a parademonami były świetne. Chlastała ich miecz równo i cudownie się to oglądało. Natomiast pozostałe walki po za ciągłym przerzucaniem się przez budynki nic do zaoferowania nie miały. Żadnego, że tak powiem polotu. Tak, wiem, że taka walka pomiędzy Supermanem a Darkseidem to starcie kto kogo mocniej uderzy, ale mimo wszystko jestem zdania, że mogło to wyglądać lepiej. Szkoda, bardzo czekałem na ten film. Nadzieja, że Son of Batman będzie lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones