PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693868}

Liga Sprawiedliwych: Wojna

Justice League: War
6,9 5 946
ocen
6,9 10 1 5946
Liga Sprawiedliwych: Wojna
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwych: Wojna

Dwa pytania.

ocenił(a) film na 8

Jeśli się nie mylę (nie czytałem komiksów) to ten film jest już oparty na New 52 czyli restarcie serii. Stąd pytanie czy powstały jeszcze jakieś filmy oparte na New 52? No i drugie czy wiele już powstało komiksów z tego restartu? Pytam bo zawsze chciałem się zabrać za te komiksy ale ich ilość mnie przerażała a szkoda mi było życia żeby to nadrabiać, no i chyba już się idzie w tych uniwersach i restartach pogubić, stąd jak się dowiedziałem o restarcie serii to pomyślałem ,że jakbym się tylko tym zainteresował to bym to ogarnął.

ocenił(a) film na 9
rafus20l

Jeszcze nie ma innych filmów z New 52. Za niedługo będzie drugi, Son of Batman. Komiksy po restarcie są świetne, teraz mają gdzieś ok. 30 numerów. Nie opłaca się jednak wszystkiego czytać. To te najlepsze serie które warto:

Batman v2
Batman&Robin
The Flash
Aquaman
Justice League
Wonder Woman
Green Lantern

serie sideckickow( Teen Titans, inne JL czy Nightwing )

rafus20l

Parę tomów New 52 ukazało się w Polsce, sam mam prawie wszystkie, ale nakład "Detective Comics 1" już się niestety wyczerpał. Natomiast "Liga Sprawiedliwości - Początek" na podstawie której powstał film jest nadal do kupienia. Mi się ten komiks nie podobał, ciągle tylko się okładają a fabuły totalne zero. I jeszcze ta końcówka z książką o JL napisaną przez jednego z uratowanych... Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Na plus jedynie mógłbym zaliczyć kilka dowcipnych dialogów w wykonaniu Flasha i Lanterna. No i rysunki fajne. WW wygląda odlotowo.

DarthDream

A Arrow? Czy Arrow też ma tam swój występ?

Heller1304

W komiksie "Liga Sprawiedliwości - Początek"? Nie, ale jest wspomniany w końcówce, z kontekstu zdania wynika, że dołączył do JL. Prawdopodobnie pojawi się w drugim tomie Ligi, który na polskim rynku ukazał się bodajże w zeszłym tygodniu. Jeszcze nie zakupiłem.

DarthDream

Dziękuje za te cenne informacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones