PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693868}

Liga Sprawiedliwych: Wojna

Justice League: War
1 131
chce zobaczyć
5,0 2
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwych: Wojna
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwych: Wojna

Scena po napisach

ocenił(a) film na 7

Czy nie brzmi to jak zapowiedź wojny pomiędzy Aquamanem a Woner Woman z Flashpoint Paradox?

ocenił(a) film na 7
katedra

Nie. Throne of Atlantis! Prawdopodobnie najlepsza historia z calego New 52.

ocenił(a) film na 9
katedra

To o czym piszesz jest w innym filmie.

katedra

Odpowiedź po czasie, ale dokładna. We Flashpoint Paradox parę rzeczy potoczyło się zupełnie inaczej: Superman był zamknięty przez całe życie, Flasha nigdy nie było, Batman był o pokolenie starszy, a Shazam potrzebował sześciu dzieciaków do transformacji. W JLW jak widać nie ma tego.

ocenił(a) film na 7
katedra

A wie ktoś przy okazji, czemu tutaj był Shazam a nie Aquaman jak w komiksie? Bo w komiksie tak było i nie było żadnej sceny takiej jak tu po napisach.

ocenił(a) film na 8
Tymonello

Aquaman jest planowany w kolejnej odsłonie, zapowiedzianej po napisach.

ocenił(a) film na 8
Lordnar

I w solowym filmie, który wyjaśni jego nieobecność i będzie wstępem do Throne of Atlantis.

ocenił(a) film na 9
BluRay2012

Warto sięgać po to? Aktualnie straciłem ,,troszeczkę'' pieniążków na serie Batmana od Snydera, Batman & Robina( nie wierzę, nie wierzę jeszcze raz - nie wierzę polubiłem Damiana, i to bardzo ) no i na WW która jest dosyć dobra ale po następne volume'y mam zamiar sięgnąć dopiero za jakiś czas. Bodajże cztery pierwsze zeszyty Aquamana czytałem i było całkiem nieźle.

ocenił(a) film na 8
Bartonson12

Jeszcze nie czytałem, ale sądząc po opiniach innych naprawdę warto. Sam też teraz jestem bez kasy, Forever Evil mnie zrujnowało.

ocenił(a) film na 9
BluRay2012

No cóż, jak widać ten sam problem :)

ocenił(a) film na 8
katedra

Wiem, że pewnie znalazłeś odpowiedź, ale napiszę to dla tych, którzy kiedyś wygrzebią ten temat, żeby się dowiedzieć co zobaczyli. Otóż jest to zapowiedź ekranizacji oThrone of Atlantis, tak jak wspomniał Robbb. Poniżej dam ang. tekst przedstawiający zarys fabuły tego komiksu.

When a US Navy missile drill goes wrong for unknown reasons, sending multiple missiles into the ocean, striking Atlantis, their king Ocean Master takes it as a declaration of war, and initiates ocean to surface war tactics that both he and his brother, Aquaman wrote up years ago. Atlantis sends giant title waves through many costal cities including Gotham City, Metropolis and Boston, planning to invade and eventually sink the city hit the hardest. When Ocean Master surfaces in Boston, it is up to Aquaman and the Justice League to end his attack on the surface world.

Jak widać pasuje do koncepcji JL znanej z filmu War.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones