PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693868}

Liga Sprawiedliwych: Wojna

Justice League: War
6,9 5 946
ocen
6,9 10 1 5946
5,0 2
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwych: Wojna
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwych: Wojna

Nie powiem tu nic o fabule, ocenię tylko ogólnie film. Jako, że jestem fanem starej animacji Batman: The Animated Series, to po tej nowoczesnej spodziewałem się niewiele, szczególnie w tych nowych "kreska" (wolę używać "styl rysowania", ale tak jest płynniej xD) jest taka trochę kanciasta i bez szczegółów, pójście na łatwiznę. A tutaj... uwielbiam Anime, ale ostatnio coś mi się zaczęły nudzić przez powtarzalność w fabule, ale chodzi mi o to, że styl jaki jest w anime mi się bardzo podoba, ale pod warunkiem, że nie powiększają oczu. W sumie styl w anime jest wzięty z disneya. Tutaj styl bardzo dobrze pasuje moim zdaniem, tak lekko widać podobieństwo. Poza tym teraz disney już nie robi animacji 2D (i nie zrobi raczej :(), więc takie filmy to jak ze świecą szukać. I nie chcę żadnych głupich seriali dla młodzieży które robione są tylko dla kasy i nic w nich nie jest, chcę przynajmniej takiej jakości filmów. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones