PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34204}

Liga niezwykłych dżentelmenów

The League of Extraordinary Gentlemen
6,6 68 341
ocen
6,6 10 1 68341
4,0 8
ocen krytyków
Liga niezwykłych dżentelmenów
powrót do forum filmu Liga niezwykłych dżentelmenów

zawiodłam się,

ocenił(a) film na 6

po trailerze oczekiwałam czegoś zupełnie innego, lepszego. Film sam w sobie nie jest zły, fabuła nie lepsza czy gorsza od innych tego typu filmów, ale coś jest nie tak z tempem. Początek ok, rozwinięcie ok i potem... dziura. Cały czas na łodzi kapitana Nemo nic, kompletnie nic się nie dzieje. można zasnąć, nuda. Nawet przybycie do celu nic nie daje. Dopiero duży Mr Hyde i jeszcze większy Mr Hyde wpada w oko. Trochę klapa, jak dla mnie, chociaż portret Doriana niczego sobie :-)

ocenił(a) film na 6
biver7

po zastanowieniu zmieniłam piątkę na szóstkę, ale to i tak mało...

biver7

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

ocenił(a) film na 5
biver7

Dorośli zabawili się w to co lubili za młodu. Czy mnie także zabawili - no tak, bez zmiany, na 5/10 !!!

Szpila_1308

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

biver7

Ja miałem ogromne oczekiwania. Niestety dla mnie to Liga Niezwykłej Głupoty :P

danielpiw23

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

ocenił(a) film na 9
biver7

To taki Marvel dla 70 latków znających książki do obejrzenia wraz z wnukiem. :-)

Tylko Doriana z tych postaci nie kojarzę.

Reszta to postaci literackie i oglądając ten film znający książki po prostu wspomnienia sobie odświeżają.

A wnuk jak oceni na 6/10 to bardzo dobrze bo w porównaniu do efektów z np. Transformersów tutaj widać czasami bardzo ekonomiczną jakość.

ArchieIl

Dorian Gray - postać Oscara Wilde'a; facet, który miał swój portret, który starzał się zamiast niego. Antypatyczna postać, z tego, co pamiętam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones