film

Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha

Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch
2005
1h 5m
6,8 15 080
ocen
6,8 10 1 15080
4,8 4
oceny krytyków
Kiedy Lilo postanawia wystartować w konkursie tańca hula, ze Stichem zaczyna dziać się coś niepokojącego. Zobacz pełny opis
Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

świat

premiera

Annie
Film zdobył nagrodę Annie oraz 1 nominacja
Sprawdź wszystkie nagrody

Niezapomniana historia Sticha i Lilo trwa w nowym, przezabawnym filmie Disneya Lilo i Stich 2. Ulubieni bohaterowie powracają w tej pogodnej komedii o rodzinie, przyjaźni i ich sile, dzięki której możliwe jest pokonanie podziałów pomiędzy różnymi światami. Przed wylądowaniem na Hawajach wszystkich 626 eksperymentów, Stich wiedzie rajskieNiezapomniana historia Sticha i Lilo trwa w nowym, przezabawnym filmie Disneya Lilo i Stich 2. Ulubieni bohaterowie powracają w tej pogodnej komedii o rodzinie, przyjaźni i ich sile, dzięki której możliwe jest pokonanie podziałów pomiędzy różnymi światami. Przed wylądowaniem na Hawajach wszystkich 626 eksperymentów, Stich wiedzie rajskie życie. Pomaga Lilo pójść w ślady jej mamy, gdyż dziewczynka przygotowuje się do wzięcia udziału w wielkim konkursie tańca hula. Życie wydaje się beztroskie i wręcz idealne... do czasu, gdy niespodziewanie okazuje się, że Stich ma drobny feler. Wtedy świat staje na głowie! Teraz mała Lilo, Nani, Jumba i cała "Ohana" muszą zrobić wszystko, by przywrócić ład i uratować swego małego śmiesznego przyjaciela... przed nim samym. Nowa muzyka, trzy oryginalne piosenki Elvisa Presleya i wspaniałe materiały dodatkowe na DVD sprawiają, że Lilo i Stich 2 oczaruje i rozbawi całą rodzinę.

studio
Disney Television Animation / DisneyToon Studios / Walt Disney Pictures
tytuł oryg.
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch
inne tytuły
Lilo & Stitch 2 (alternatywna pisownia) USA
więcej
Według ekipy Disney Studios, aktorka Daveigh Chase, która pierwotnie użyczała głosu postaci Lilo, była tak zajęta pracą nad serialową wersją Lilo i Stitch, że najęła swoją najlepszą przyjaciółkę Dakotę Fanning, aby ta wypełniła zadanie za nią.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Niestety druga część przygód animowanego duetu Lilo i Stitcha wypada bardzo baldo w porównaniu z jedynką: fabuła jest prosta jak parasol i porażająca swoją przewidywalnością, trywialna i bardzo bardzo infantylna. Brakuje tu zupełnie głębi z wcześniejszej historii. Scenarzysta i reżyser kompletnie zaprzepaścili również...

więcej

Najlepsze teksty to...?

No niestety bardzo się zawiodłem na tym filmie, poprostu wymuszony sequel. Dobre to ze chociaż technicznie jest niewiele gorszy od orginału.
Można obejżeć ale nieumywa się do orginału.

Blue Hawaii

ocenił(a) film na 7

W mojej nic nie znaczącej ocenie Elvis has left the building i pośladami ławkę uraczył. O dziwo stopień wyżej niż jedynka.

Jaka jest wasza ulubiona scena w filmie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones