Film

Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch

2005 1 godz. 5 min.
6,8 13 845
ocen
6,8 10 13845
1 306
chce zobaczyć
{"rate":4.5,"count":2}
{"id":"233495","linkUrl":"/film/Lilo+i+Stich+2%3A+Ma%C5%82y+feler+Sticha-2005-233495","alt":"Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/34/95/233495/7514427.2.jpg"}
Kiedy Lilo postanawia wystartować w konkursie tańca hula, ze Stichem zaczyna dziać się coś niepokojącego. Więcej Mniej
Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha zobacz gdzie obejrzeć online
NOWOŚĆ

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

świat

Annie
Film dostał nagrodę Annie oraz 1 nominację
Sprawdź wszystkie nagrody
Annie Najlepsza animowana produkcja wideo w roku 2006
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Niezapomniana historia Sticha i Lilo trwa w nowym, przezabawnym filmie Disneya Lilo i Stich 2. Ulubieni bohaterowie powracają w tej pogodnej komedii o rodzinie, przyjaźni i ich sile, dzięki której możliwe jest pokonanie podziałów pomiędzy różnymi światami. Przed wylądowaniem na Hawajach wszystkich 626 eksperymentów, Stich wiedzie rajskieNiezapomniana historia Sticha i Lilo trwa w nowym, przezabawnym filmie Disneya Lilo i Stich 2. Ulubieni bohaterowie powracają w tej pogodnej komedii o rodzinie, przyjaźni i ich sile, dzięki której możliwe jest pokonanie podziałów pomiędzy różnymi światami. Przed wylądowaniem na Hawajach wszystkich 626 eksperymentów, Stich wiedzie rajskie życie. Pomaga Lilo pójść w ślady jej mamy, gdyż dziewczynka przygotowuje się do wzięcia udziału w wielkim konkursie tańca hula. Życie wydaje się beztroskie i wręcz idealne... do czasu, gdy niespodziewanie okazuje się, że Stich ma drobny feler. Wtedy świat staje na głowie! Teraz mała Lilo, Nani, Jumba i cała "Ohana" muszą zrobić wszystko, by przywrócić ład i uratować swego małego śmiesznego przyjaciela... przed nim samym. Nowa muzyka, trzy oryginalne piosenki Elvisa Presleya i wspaniałe materiały dodatkowe na DVD sprawiają, że Lilo i Stich 2 oczaruje i rozbawi całą rodzinę.

studio
Disney Television Animation / DisneyToon Studios / Walt Disney Pictures
data produkcji
2005
tytuł oryg.
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch
inne tytuły
Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha Polska
Lilo & Stitch 2 (alternatywna pisownia) USA
Więcej...
Według ekipy Disney Studios, aktorka Daveigh Chase, która pierwotnie użyczała głosu postaci Lilo, była tak zajęta pracą nad serialową wersją Lilo i Stitch, że najęła swoją najlepszą przyjaciółkę Dakotę Fanning, aby ta wypełniła zadanie za nią.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych