SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Lilo & Stitch: The Series

2003-2006 21 min.
6,9 2 286
ocen
6,9 10 2286
232
chce zobaczyć
{"id":"157498","linkUrl":"/serial/Lilo+i+Stich-2003-157498","alt":"Lilo i Stich","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/74/98/157498/7470294.2.jpg"}
Kiedy krewniaki Sticha trafiają na Hawaje, kosmita i Lilo szukają im bezpiecznego domu. Więcej Mniej
{"seasons":[2,1]}
65
Lilo i Stich zobacz gdzie obejrzeć online
NOWOŚĆ

gatunek

produkcja

świat

nagrody

{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Lilo+i+Stich-2003-157498/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/157498","link":"/serial/Lilo+i+Stich-2003-157498/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/157498","link":"/serial/Lilo+i+Stich-2003-157498/episode/ranking"}}
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
[]

Serialowa kontynuacja znanego filmu Walta Disneya "Lilo i Stich" podąża nie tylko śladami tytułowych bohaterów, ale też kuzynów Sticha powstałych w wyniku doświadczeń Jumby. Tym razem muszą pokazać im co jest dobre. a co złe oraz znaleźć schronienie. Przez cały czas depczą im po piętach były kapitan Gantu z asystentem, którzy dążą do pojmania efektów pracy Jumby i przekazania ich Dr. Hämsterviel.

studio
Walt Disney Television Animation
data produkcji
2003
tytuł oryg.
Lilo & Stitch: The Series
inne tytuły
Lilo i Stich Polska
The Adventures of Lilo & Stitch (tytuł roboczy) USA
The Adventures of Lilo & Stitch (tytuł roboczy) USA
Lilo & Stitch: The Series (tytuł roboczy) USA
Więcej...
W epizodzie "Śnieżnik", Lilo zjeżdża ze wzgórza i ląduje za Śnieżnikiem. W tym momencie możemy dojrzeć na jej twarzy szkic ołówka.
W 2 odcinku 1 serii "Spooky" sukienka księżniczki Lilo jest różowa, lecz gdy znajduje się w nawiedzonym domu jest niebieska.
W 2 odcinku 1 serii "Spooky" Nani w trakcie jednej sceny jest boso, za chwilę ma sandały a chwilę później już ich nie ma.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Nienawidzę

  użytkownik usunięty

  Lilo już nie jest słodką dziewczynką, która żyła we własnym świecie, i karmiła rybkę w morzu, i którą pokochałam. Teraz to jakaś przygłupia chłopczyca, która zbiera robale, beka, pluje, marzy o horrorach, ma bzdety w głowie i się inaczej ubiera i ma inny głos. A Stitch też się tu głupio zachowuje - nie ... więcej

  1
  • Mój ulubiony eksperyment to Elastico stąd się wział mój login.

   1
   • Wolę film

    natka17_1998 ocenił(a) serial na 7

    Serial jest fajny, ale raczej nie dorównuje filmowi. Nie ma takiego klimatu i Lilo wydaje mi się być z zachowania starsza (wolałam poprzednią).

    1
    • Potrzebuję nut z piosenki która leciała na starcie - Aloha, E Komo Mai rozpisane na chór. Przewidywana jest opcja kupienia! Będę wdzięczny za pomoc ;)

     • W porównaniu do filmu serial ten ma parę błędów językowych (nieznacznych, ale co tam) : - "z kimśtam i PLIKLEYEM" - w filmie występowało to wiele razy i brzmiało "z kimśtam i PLIKLIM" - w filmie pani Hasagała, w serialu Hasagawa, ale to nic ;)

      3