PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652508}
6,1 35
ocen
6,1 10 1 35

Lionel Messi: World's Greatest Player
powrót do forum filmu Lionel Messi: World's Greatest Player

CR=7

ocenił(a) film na 1

Arcymistrzem dryblingu, sztuczek technicznych, strzałów z dystansu, wytrzymałości, waleczności, i
wszystkiego na boisku jest Cristiano Ronaldo.

Robi_kinomaniak

taki z niego arcymistrz ? to gdzie jego złota piłka co wziął messi ? haha

ocenił(a) film na 1
krystian24

Jego złota skała nie ma żadnego prestiżu, to nie złote skały pokolenia będą podziwiać, tylko talent na boisku. Połowa świata jest za Barceloną i nawet sam plebiscyt był ukantowany, oficjalnie mówiono, że głosy były zmieniane. Z resztą nawet jakbyś chciał to nie udowodnisz, że Messi jest lepszy. Bo Kryteria oceny są różne. Ja przyjmuje oto takie kryterium (Zaangażowanie, Ambicja, Walka do samego końca, Umiejętności techniczne, strzały z dystansu, szybkość, siła fizyczna, gra głową, wkład w grę drużyny). Uważam, że więcej aspektów jest po stronie Ronaldo, i na każdy z nich mogę podać adekwatne dowody w postaci linków do sytuacji boiskowych, natomiast złote piłki są przyznawane nie tylko za grę, ale w dużej mierze za wizerunek. Messi jest bardziej lubiany, bo tak go media chcą odbierać, a ludzie to łykają jak ryba przynętę. Nie twierdzę, i nie umniejszam zdolności Messiego na boisku, ale mi Ronaldo bardziej imponuje. Chociażby nawet za to, że gdy przegrywa, to głowa do góry i walczy, a nie jak pan Lionel podczas pierwszego przegranego meczu z Bayernem, tylko sobie truchtał pod polem karnym nie wracając na własną połowę. (Zachowanie nie godne piłkarza tej klasy) PS nie mówcie mi a bo kontuzja, takie określenia są żałosne, jak masz kontuzję to siedź na ławce i w ogóle nie wychodź na boisko. To proste i logiczne. Pozdrawiam fanów Lionela, i Crisa.

Robi_kinomaniak

dobra to bądź za tym ronaldo ale jedna rzecz to oszustwo na maxa że napisałeś messi spuszcza głowę jak przegrywa ale to nic w porównaniu do ronalda który płacze na boisku i to nie raz sie tak zdarzyło

ocenił(a) film na 1
krystian24

a ty nigdy nie płakałeś? Nie kompromituj się kolego sentencjami typu, że Ronaldo płakał na boisku, moim zdaniem wrażliwość, to ludzka cecha i z całym szacunkiem oglądałem mecz Barcelony z Bayernem i Messi przy wyniku 4 do 0 był czerwony jak pomidorowa, oczy mu się szkliły i głowę miał spuszczoną, nie walczył o piłkę bo to widziałem. Obejrzyj sobie mecz jeszcze raz, jak dasz rade to oglądać ;) 97% straconych piłek, w studiu mówili, że tak złego meczu to nawet o wiele gorsi napastnicy w swojej karierze nie mieli. Pozdrawiam i odsyłam na dowód tego co mówię zdjęcie Messiego po meczu z Bayernem, bo przecież nie uwierzysz jak nie zobaczysz. PS wydaje mi się, że też mu się chciało płakać, i doskonale go rozumiem. To był ważny mecz i były emocje. http://assets.espn.go.com/media/motion/ESPNi/2013/0424/int_130424_Lionel_Messi_B ayern_were_superior/int_130424_Lionel_Messi_Bayern_were_superior.jpg

Robi_kinomaniak

co się tak spinasz ? powiem wprost ronaldo jest uważany za geja bo zachowuje sie jak panienka. no i ten jego styl bez komentarza. I mi tu nie płacz

ocenił(a) film na 1
krystian24

Kiedyś się tak zachowywał, nie wiem co masz do jego stylu, gra piłkę przepiękną, poza tym, dojrzał i zachowuje się lepiej niż kiedyś. Tak na marginesie, gdyby ciebie uważano za geja, to ja jako osoba trzecia też mam tak uważać? Jeżeli Messiego uważa się za skrzata, który pakuje wszystkie gole do pustej i nic sam nie potrafi zrobić, to też mam tak uważać? Nie rozumiem twojej magicznej filozofii, a ja nie jestem spięty, chcę tylko zaproponować ci zmianę oceny ludzi na podstawie tego co mówią inni. Jeżeli w Holandii Polaków uważa się za złodziei to w takim razie mogę wywnioskować, że każdy polak to złodziej? Pomyśl facet zanim coś napiszesz, jeżeli chcesz się czepiać Ronaldo, to podaj jakieś obiektywne uwagi, coś na poziomie, wtedy porozmawiamy, a nie będziesz mówił mi jaki on jest prywatnie, skoro oboje dobrze wiemy, że nic o nim nie wiesz, bo z nim na kręgle nie chodzisz. Mi on imponuje jako piłkarz, jako osoba, nie mam o nim za wiele do powiedzenia. Proponuję już zakończyć tą dyskusję. Jeszcze raz pozdrawiam i wszystkiego dobrego.

Robi_kinomaniak

dobra skończ już bo jak jesteś takim fanem ronalda to chyba widziałeś zdjęcie kiedy mówili kto otrzymuje złotą piłkę przed tym jak to ogłosili to mine miał normalną a później kiedy powiedzieli że messi zdobywa tą statuetke to widziałeś jaki skandal te zdjęcie zrobiło

ocenił(a) film na 1
krystian24

Nie było żadnego skandalu, Ronaldo wypowiadał się wielokrotnie, że jedni wolą jego a drudzy messiego. Następnego dnia po rozdaniu tej nagrody strzelił 3 bramki i jedną to taki tomahawk, że czapki z głów. Z resztą o czym my gadamy, Real - Barcelona ostatnie 3 mecze dla Realu, Ronaldo rzucił swój cień na messiego i w bezpośredniej konfrontacji Ronaldo > Messi. Podziękował ;)

Robi_kinomaniak

dobra nie podniecaj się tak bo i tak złotej piłki ronaldo nie zdobędzie niech strzela samobójcze bramki bo chyba pamiętasz ją bo to zdarzyło sie tak niedawno. Wiadomo że ronaldo nie pasuje do realu bo real ma piękną przeszłość np. wygrywanie ligi mistrzów no i ci piłkarze jak zidane, raul czy jeszcze inni a ronaldo im nie dosięga do pięt nigdy nie byłem za realem ale ich doceniałem ale to był wielki błąd kiedy ronaldo znalazł sie w tym klubie. Pamiętam jak ronaldo znalazł sie w realu odrazu pełno fanów realu a tak to pamiętam jak najlepszy był manchester - pieprzeni sezonowcy.

ocenił(a) film na 1
krystian24

Messi też w karierze strzelił samobója, po co komu ta złota piłka? Cały świat wie, że nie czyni ona zdobywcą najlepszym. Ronaldo gorszy od Raula???? hahaha bo Raul musiał zagrać blisko 8 sezonów by strzelić tyle bramek co Ronaldo w 3 sezony^^^^. Ronaldo jest najlepszym co Real mogło spotkać, i już srają po gaciach by ich nie zostawił dla innego klubu. Ahhh te twoje Twoje argumenty są żałosne, aż nie da się tego czytać. Błagam nie pisz już nic więcej.^^

Robi_kinomaniak

mam cie w dupie. Co ty sobie myślisz że zostane takim pedałem jak on? Raulowi może gorzej szło w bramkach bo nie był sępem jak ronaldo. A wogóle co mnie ma obchodzić ten gej ty lepiej nie pisz bo mi nie zabronisz. Może ja tobie też nie ale ty się ośmieszasz.

krystian24

no i sorry za błędy i za zbyt długie czekanie na odpowiedź ale czas goni

ocenił(a) film na 1
krystian24

Prosiłem, żebyś nic już nie pisał, a ty nadal nie dość że piszesz kompromitujące ciebie frazy, to jeszcze pokazujesz na publicznej stronie, tak by każdy mógł przeczytać i powiedzieć: kolejny dzieciak z brakiem szacunku, kultury, tolerancji i wielu innych ważnych atrybutów. Nie rozumiesz jak ktoś mówi WYSTARCZY. PS ja w ogóle nawet przez chwile o tobie nie myślałem ani nie czekałem na twoją odpowiedź, ponieważ nie widzę możliwości, by z tobą obiektywnie i na poziomie podyskutować o umiejętnościach piłkarskich Ronaldo i Messiego, dodatkowo nie znasz się na ludziach i oceniasz ich w tak trywialny sposób, jakbyś całe życie spędtził w jakiejś stodole ze zwierzętami. Jak dojrzejesz do tego by umieć trafnie i sprawiedliwie oceniać to wtedy napisz i wtedy możemy nawiązać jakąś nić porozumienia. Póki co, ta dyskusja przypomina walenie młotem w ziemie.

Robi_kinomaniak

Będę tu pisał jak będziesz mi odpowiadał. Co mają mnie obchodzić inni ? Inni to inni a nie ja. Jak mi odpowiesz to też ci odpowiem pamiętaj o tym żebyś się później nie spinal

ocenił(a) film na 1
krystian24

po 1 - Nie widzisz mnie, więc nie możesz wiedzieć czy się "spinam"
po 2 - Racja inni to nie ty. Inny to osoba, słowo osoba pochodzi od słowa osobny czyli ktoś właśnie inny. Tutaj się zgadzam ;)
po 3 - chętnie odpowiem Ci dlaczego powinni cie obchodzić "inni". Chociażby dlatego, że możesz się czegoś nauczyć pośrednio od doświadczeń innych, zamiast samemu w sposób empiryczny (praktyczno-bezpośredni) na własnych błędach. Chociażby dlatego, że człowiek to nie autonomiczne zwierze na pustyni, tylko istota społeczna i potrzebuje innych by coś stworzyć większego. Nie wiem do jakiej chodzisz klasy, ale jak będziesz miał przedmiot WOS, to powinieneś się tego uczyć już od pierwszego rozdziału książki.
po 4 - oczywiście mogą cię inni nie interesować, ale wtedy twoja socjalizacja zatrzyma się w miejscu, i w rezultacie sam się zatrzymasz w rozwoju i będziesz daleko w tyle za ludźmi, którzy będą Cię odbierać za osobę zmarginalizowaną, tzn. z marginesu społecznego.

Mam wielką nadzieję, że odpowiedziałem ci dość obszernie, i że nie zawiodłem twojego wymogu ;p

Robi_kinomaniak

przeczytałem tylko te dwa punkty reszty mi sie nie chce chyba sobie odpuszcze te odpisywanie bo jesteś za głupi i nie odpuścisz a ja jestem zmęczony i trace czas na takie rzeczy nie odpisuj już i tak nie odpowiem

ocenił(a) film na 1
krystian24

Nie sądziłem że się zmęczysz po drugim punkcie^^. Możesz mówić ile chcesz, możesz stanąć na głowie, skoczyć z mostu, obrabować bank, ale na swoim poziomie mądrości, nie jesteś w stanie mnie nawet odrobinę obrazić, ani wygrać ze mną żadnej dyskusji. Do tego od kilku postów proszę żebyś nic nie pisał, ponieważ za każdym razem prawie spadam z krzesła, nie mogąc się nadziwić, jak w prostacki sposób próbujesz bronić swoje przekonania. Gdy nie możesz już odpisać czegoś mądrego, to jedyne na co cię stać, to nazwać kogoś głupcem (Brawo!). Znów się kompromitujesz, weź się w garść i następnym razem na prawdę się wysil, albo właśnie nic już nie pisz.
PS. Weź pod uwagę to, że nie mam na celu Cie obrażać, nie czuje się też mózgiem świata i też mogę się mylić. Liczyłem po prostu, że może jednak zamiast z góry mnie oceniać, spróbujesz nawiązać jakiś normalny dialog. Brakuje Ci motywacji, chęci jak sam wcześniej oznajmiłeś, że jedyne co cie obchodzi to ty sam, bo innych masz gdzieś.
W takim układzie życzę Ci wszystkiego dobrego z nadzieją, że nauczysz się przyjmować konstruktywną krytykę oraz szanować innych.

Robi_kinomaniak

Typowy fanatyk Realu, który negatywnie się wypowiada pod tematami o Barcelonie. Nie karmijcie tych dzieci trolli.

ocenił(a) film na 1
LukeInside

zapytaj na mieście co mówią o typowych maniakach Barcelony. Tak wg jestem za Milanem a z Realem sympatyzuję tylko dlatego bo gra tam Ronaldo, który mi imponuje umiejętnościami od czasów Manchesteru Fergusona. Messi to również doskonały gracz ale mnie przekonuje ten drugi. Tyle w temacie i już nie hejtuj.

Robi_kinomaniak

Nie rozumiem czemu oceniłeś ten film na 1.
W zupełności na to nie zasługiwał, dowodzi to to że albo jesteś fanatykiem sępa CR7 lub hejterem skrzata Messiego.
Podejrzewam że to i to bo skoro sądzisz że CR7 jest lepszy od Raula czy Zidane to naprawdę mało ich widziałeś na boisku.
Nie mówiąc już o takich perełkach jak Pele, Maradona czy obrońca Roberto Carlos.
Prawda jest taka że bramki to nie wszystko, szczególnie patrząc że Real gra przede wszystkim na Ronaldo który i tak czasami marnuje bardzo dogodne sytuację.
Śmieszne twoje myślenie, twierdzisz że nie liczy się Złota Piłka ale liczą się natomiast gole oraz mecze drużyn między sobą..

ocenił(a) film na 1
Hexan

Uważam, że kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz. Widziałem wielu piłkarzy, to fakt wspieram Ronaldo, bo żaden z wymienionych piłkarzy tak długo nie trzymał galaktycznego poziomu. To prawda, że surowo oceniłem ten film, ale to było dawno choć do Messiego nic nie mam, raczej wkurzali mnie tępi kibice którzy nazywali Ronaldo sępem bo popełnił jakiś błąd w meczu, a gdy Messi z Bayernem miał wówczas 99% strat to nie było tematu. Dziś już nie dyskutuję, bo Ronaldo zawsze odpowiada efektami na boisku i nie trzeba nic dodawać, bo ująć mu talentu i pracowitości się po prostu nie da.

Robi_kinomaniak

cr7 nie posiada dryblingu , ma 1 charakterystyczny zwód i tyle .strzaly z dystansu ? predzej skierowanie pilki do pustej branki po akcji ktoregos ze skrzydłowych . Cris to egzekutor , bardzo dobry egzekutor - nic wiecej .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones