PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779043}
6,2 63 398
ocen
6,2 10 1 63398
4,8 13
ocen krytyków
Listy do M. 3
powrót do forum filmu Listy do M. 3

Plusy i minusy

ocenił(a) film na 6

Cóż, daleko temu filmowi do LM1. Słabo czuć klimat świąt, niektóre wątki albo zrobione pobieżnie, albo tak przesłodzone, że głowa mała.... Nawet Mikołaj Melchior zbyt zabawny nie był.... ale.... film ten ma swoje mocne strony.
Chyba Ci, którzy widzieli ten film zgodzą się ze mną, że Adamczyk i Dygant wymiatają. Ten wątek jest świetny, zagrany brawurowo, zabawny.
Wspaniały epizod Stenki, której wystarczyło kilka króciutkich wejść, żeby pozamiatać. Uroczy jak zwykle Malajkat. Nie wiem, czy zabieg ten był celowy, czy też nie, ale w tej części wybitnie przypomina mi C. Firtha. Sweterek - cudowny :)

No i to było tyle plusów.
Brak Stuhra i Gąsiorowskiej. Pominięcie wątków z poprzednich części, no bo ja się pytam - co z mamą Kazika?? Zdematerializowała się, czy co? Gdzie przybrana córka Malajkata? Poza krótkim telefonem na początku praktycznie znika z tej historii.
Beznadziejnie beznadziejny wątek Różczki i Szyca - a jego zakończenie rodem z najgorszej, prymitywnej komedii.
Pingwin - dlaczego Pingwin, o co w ogóle tu chodzi?? Złodziejaszek, ale dobry duch świąt??
Słodka historyjka o panience i weterynarzu z zamiłowaniem do brzydkich psów i tak samo brzydkich choinek??

No niestety ta część poszła w bardzo kiepskim kierunku. Nie uratowały jej fajne i urocze dzieci, nie uratowali jej dobrzy, rozpoznawalni aktorzy.
Wciąż towarzyszący mi sentyment do części pierwszej sprawił, że poszłam i na drugą i na trzecią, ale niestety - jest coraz gorzej....

użytkownik usunięty
agnieszka532

Też się zastanawiałam nad matką Kazika. Przyznam, że nie oglądałam zbyt dokładnie, więc myślałam, że coś przeoczyłam i miałam zamiar się pytać na forum co się z nią stało.

Film jest okropnie nudny i z trudem go obejrzałam do końca. Co niektórzy twierdzą, że wątek Kariny i Szczepana był fajny - moim zdaniem był tak samo beznadziejny jak reszta. Dygant, na moje oko, prawie zagrała tam Darię z "Mafii kobiet", piły jej tylko było brak.

Mama Kazika żyje i po prostu zgodziła się, aby Kazik spędził święta z Melchiorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones