PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613510}
6,9 243 385
ocen
6,9 10 1 243385
6,0 22
oceny krytyków
Listy do M.
powrót do forum filmu Listy do M.

magii świąt czy mega kaca, ale film bardzo mi się spodobał. Dawno nie widziałam tak dobrej polskiej komedii (o zgrozo) romantycznej. Wojciech Malajkat był po prostu genialny w tej roli.

ocenił(a) film na 8
JoaHa88

I w pełni się zgadzam, można jednak w Polsce nakręcić zabawny, ciepły film bez zadęcia.

JoaHa88

Mi również film strasznie się podobał, z niecierpliwością czekam na premie drugiej części (Już tylko kilka dni) bo zapowiada się kolejna super śmieszna komedia :) Czy tylko ja zauważyłam, że głosy aktorów świetnie dopełniają cały film ?

ocenił(a) film na 7
Snooki

No ja się obawiam, że jednak 2 to już będzie jak przeważnie kiszka. Ale pożyjemy zobaczymy :)

JoaHa88

Najbardziej ujął mnie wątek Agnieszki Wagner (przepięknej zresztą), która ledwie otrzymała w prezencie 3 kubki, a już szast prast, mąż dostarcza całkiem gotowe dziecko i nawet z włosów podobne.
Ale świątecznym filmom więcej się wybacza i tego rodzaju naiwności są słodkie :-)

ocenił(a) film na 7
JoaHa88

Film zaskakująco dobry, a najlepszy w nim był Karolak w roli Mikołaja. To z pewnością jest jedna z jego najlepszych ról.

ocenił(a) film na 8
JoaHa88

dokładnie, Malajkat niezwykle słodki i dobry :3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones