PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 349
ocen
7,6 10 1 170349
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

Śmierć Logana?

ocenił(a) film na 9

Jak wiadomo, jakiś czas temu uśmiercono tą postać w komiksie - rzekomo na dobre. Nie czytałem tego dlatego zwracam się do osób, które są obeznane w tym temacie.
Czy ten film będzie miał jakieś powiązanie do tego komiksu? Czy w tych komiksach również występowała jakaś dziewczynka itd? Skoro to ma być jego ostatni film to podejrzewam (a przynajmniej mam taką nadzieję), że pójdą razem z komiksem i w tej części umrze i nie będzie miał żadnego następcy (w sensie aktora). W zwiastunach nie było zawartych żadnych scen sugerujących aby utracił moc regeneracji więc nie wiadomo.
Nie jestem na bieżąco z tematem od strony komiksowej dlatego prosiłbym o jakieś wasze przemyślenia ;)

mejki

Po pierwsze , raczej umrze , bo ten aktor nie chce być znany tylko z roli Wolverine'a , film jest oparty na komiksie Old Man Logan , sam go nie czytałem ,będzie miał następców [ta dziewczynka w zwiastunie Laura X-23 to jego następczyni ].

ocenił(a) film na 8
marvelfan_filmweb

Filmy nie jest oparty na tym komiksie Old Man Logan w tym komiksie logan zabija wszystkich mutantów i bohaterów , najpierwszy przeczytaj ten komiks, nie wprowadzaj ludzi w błąd :) , Logan miał syna "daken" to jest jego następcą wziął nawet strój :)

Rychu1996

Logan w komiksie Old Man Logan zabija tylko X-Men, a nie wszystkich mutantów czy bohaterów. Resztą bohaterów zajęli się super złoczyńcy. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd ;)

ocenił(a) film na 8
Tomashi_2

A żeby było mało, to zrobił to dwukrotnie. Bo to właśnie Laura jest oficjalną następczynią Logana i przejęła jego strój. Daken nie zrobił tego czasem tylko działając w Dark Avengers?

ocenił(a) film na 10
Rychu1996

Laura jest następczynią Wolverine'a po stronie tych dobrych. Daken natomiast jest antagonistą i jest Dark Wolverine'em, więc to ty wprowadzasz ludzi w błąd Rychu :)

ocenił(a) film na 8
Netehor

Był daken na początku zły bo myślał ze rosomak zabił jego matkę (żone rosomaka) , po prawcie jeśli się mylę

ocenił(a) film na 10
marvelfan_filmweb

Z tego co widziałam w wywiadach, to uśmiercili go bardziej dlatego, że Hugh po prostu się postarzał. Nie dawał rady w 100% fizycznie, a do tego w ostatnich filmach potrzebował 3 godziny charakteryzacji, żeby go odmłodzić.

Being_Mila

Hugh ciągle chodzi na siłke, podnosi duże ciężary i nie zauważyłem, żeby był w słabszej kondycji. A do tego w filmach nie robi nic nadzwyczajnego + sceny walki mogą grać kaskaderzy więc to raczej nie był powód. Bardziej bym obstawiał, że bardzo długo grał tą role i chciał już odejść od utożsamiania go głównie z Wolverinem.

ocenił(a) film na 10
Mafin97

Taaa, ale mimo wszystko ma już prawie 50 lat, a nie 30, jak wtedy, kiedy zaczynał. Przed scenami, w których nie miał koszulki, nie mógł pić przez 24 godziny, żeby cała woda spod skóry wybyła z organizmy i żeby wydawał się bardziej umięśniony. Twarz też już nie ta :D Szczególnie od kiedy zaczęli bawić się liniami czasowymi.
Pewnie wpływ na to miało i jedno, i drugie :)

ocenił(a) film na 9
mejki

W komiksach to właśnie X-23 przejęła rolę Wolverine'a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones