PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 289
ocen
7,6 10 1 170289
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

średiniak

ocenił(a) film na 5

film śerdni ,niestetety, takie 5/10
cała historia starzejącego się Logana i dziecka z probówki słaba żeby nie powiedzić czasami żenująca.... goddamn
jak zobaczyłem oceny rotten tomatoes(aż nadto wysokie) to coś przeczuwałem że może nie do końca jest ysk różowo ,ale po filmie jak wskoczyły końcowe napisy nawet nie miałem chęci zostać na post credit scene o ile takowa miała nawet miejsce.....
przereklamowany i tyle ....
cel - torrent w dobrej jakości

outlaw87

jak się kończy?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
nuul69

Pomijajac,że przez cały film dogorywa.

ocenił(a) film na 8
aronn

Oto dlaczego przez cały film dogorywa, jeśli jesteś ciekaw zobacz https://www.youtube.com/watch?v=viOpP6P_PrQ

użytkownik usunięty
outlaw87

Mniej więcej te same wrażenia. Niemrawa młodzieżówka przetykana pierdami egzystencjalnego letargu.

aż się dopiszę, z sensem waść prawisz!!

ocenił(a) film na 6

hahah nic dodać nic ująć

ocenił(a) film na 7

Niestety tak, ale duży plus za zdjęcia

ocenił(a) film na 6
outlaw87

Podobna opinia z mojej strony. Ja dałem 6/10. Zdjęcia, reżyseria, gra aktorów - OK.
Ale fabuła / scenariusz - słabo.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
HeadHoper4Warsaw

a widziałeś chociaż ten film człowieku ?
przestań przeglądać inne profile bo wory ci zaciska że nie dałem dychy Loganowi.
ty to dopeiro trollujesz gościu.

ps. wydałem hasj bo miałem spore oczekiwania co do filmu, poszedłem zobaczyłem i się zawiadłem ,tyle ,większość Xmenów jak do tej pory lubiałem ,także sam się po prostu rozczarowałem i to jest najgorsze.

outlaw87

Po tym co napisałeś wyżej, mimo rocznika '87, dałbym Ci góra 19-24 lata, jak jakiemuś biednemu i prostemu studenciakowi...:-( P.S. ja widziałem blisko 6 tyś filmów, w tym i ten...:-)

ocenił(a) film na 5
HeadHoper4Warsaw

rocznik '87,hella alot more smarter than YOU
http://i.imgur.com/lM0ZceJ.gif

outlaw87

Serio? Piszesz łamany ang i wklejasz jakieś głupie emoty jak gimbazjalista?...:O

ocenił(a) film na 5
HeadHoper4Warsaw

jak inaczej moge z takim jak ty pisać? a i angielski nie łamany

outlaw87

Niełamany, to jeden wyraz, bo nie z przymiotnikami powinno pisać się łącznie, kmiocie...:P

ocenił(a) film na 5
HeadHoper4Warsaw

z typem który ma avatara Logana na profilu mogę się kłucić, że białe jest czarne i czarne jest białe do końca świata ...LOL

outlaw87

Naucz się pisać poprawnie po polsku i czytać ze zrozumieniem, potem pisz o kłóceniu się, analfabeto...:O

HeadHoper4Warsaw

jak już uczysz innych ortografii, to pierw sam zobacz jakie błędy popełniasz, hipokryto ;/

johnwicky

Pierw, to teraz staropolskim lecisz, polonisto?...:-)

johnwicky

Pajacu z pustym kontem, czytaj trollu, ogarnij się, piszesz do polonisty...:-(

HeadHoper4Warsaw

ogarniam się, czytam i nie mogę uwierzyć, że taki bałwan jak ty ma dostęp do komputera. Idź lepiej oglądać kolejne 6 tySIęcy filmów

johnwicky

Specjalnie konto założyłeś, żeby mi to napisać, moje gratulacje, palancie...:-)

ocenił(a) film na 5
HeadHoper4Warsaw

człowieku ogarni się , polonista ... wow ,,chyba dobrze dowalasz w nocha

outlaw87

Ty chyba walisz noski przed wejściem tu, bo nie wiesz co i do kogo piszesz...:-(

ocenił(a) film na 7
HeadHoper4Warsaw

Naprawdę chciałbym Cie jeszcze jakoś obrazić... niestety sam się swoimi komentarzami zaorałeś tak, że właściwe nie ma już czego dodawać. Polonisto...

SakeSan

Dobra zamknąc ryjce piździki co skaczą sobie do gardeł w necie, jeden mądrzejszy od drugiego.

Cysiek1991

Kozak w necie, p..a w świecie, ja mam ponad 35 lat, czytaj dziesięć więcej od Ciebie, więc...:-)

HeadHoper4Warsaw

i co z tego, są młodsi i mądrzejsi od ciebie bo wiedzą kiedy skończyć kłótnię, darowałbyś sobie tej bezsensowny jazgot słowny na starcie, ale najwidoczniej musisz się wyżyć

Cysiek1991

August Hoffer, jak już, a nie Eric, powtarzasz jakieś głupoty po nastoletniej recenzentce z filmwebu, a w życiu nie trzymałeś komiksu w łapie o X-Menach widać...:P

Cysiek1991

PS gdzie Ty tam dzieciaku widziałeś Erica, Caliban pojawia się w tym filmie, nie Magneto?...:O

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
SakeSan

Ty już siebie obrażasz takimi komentarzami w moją stronę, lepiej poMachaj sobie padem przed telewizorem, chłopaczku...:-)

ocenił(a) film na 7
HeadHoper4Warsaw

Ty się starasz by Twoje riposty były takie żenujące, czy po prostu naturalnie jesteś taki żałosny? W każdym razie, kontynuuj swoje wysiłki, bo te Twoje usilne próby udowodnienia swojego geniuszu przypadkowym osobom z Internetu są nawet zabawne :D

SakeSan

Zaoszczędź na fryzjera, nie głosisz swoje mądrości w sieci, dzieciaku. Poza tym, za moich czasów było przysłowie, dzieci i ryby głosu nie mają. Choć w tym wypadku powinno być, nie wpierda...j się między wódkę a zakąskę, bo za cienki w uszach jesteś...:-(

SakeSan

PS skończ te śmieszne studia chłopaku w tym swoim Szczecinie, wróć pogadamy, czemu postrzegam Cię jako matoła...:-)

ocenił(a) film na 7
HeadHoper4Warsaw

Miło wiedzieć że przejąłeś się mną na tyle, by nawet sprawdzić mój profil na facebooku :D Tak jak napisałem wcześniej, próbuj dalej.

SakeSan

Spróbuj skończyć te śmieszne studia, panie kongwinisto z Koziej Wólki, a najlepiej myśl na przyszłość co i do kogo piszesz. Dobra rada od starszego o całą dekadę i kawałek jeszcze, człowieka...:-(

HeadHoper4Warsaw

Chłopie co ty robisz...Ile ty masz synku lat 16?

generaljack

O kolejny troll z pustym kontem prawie, nie wróć 182 filmy ocenione i jeden znajomy, szacunek...:-) Ja mam synku ponad 35 lat, a Ty ile 19-24?...:-(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Polactwo xD
Taka beka, to chyba tylko na filmwebie.

PanB89

Lepsze to "Polactwo" od Twojego "cebulactwa", fanie Angeliny Jolie, he, he, he...:-)

HeadHoper4Warsaw

Ciekawe czy już roz...bał klawiaturę z nerwów ze mu ktoś jedzie, wygląda mi na takiego. Tak go nosi, że na jedną odpowiedź on pisze kilka. Niezły "rage" musi być :D

Gandalf29

A Ty mi wyglądasz na niezłego lamera i trolla, co ocenił parę filmów na krzyż i wchodzi tu "pocwaniakować"...:-)

ocenił(a) film na 5
HeadHoper4Warsaw

HeadHope - dlaczego jedziesz ad personam ludziom, którym ten film się nie podobał, ja mu daje 5, bo cholernie lubię Logana, gdyby nie ten fakt, to dałbym 4. W mojej ocenie ten film jest chujowy. Kompletnie nie wykorzystali świetnego pomysłu z dziewczynką/córką Logana. Skoro poszli w stronę "dorosłych", to mógł ten film być bardziej mroczny. A tak ni to X-Meni, ni to dla dorosłych, ni to bajka.

Jestem w cholerę rozczarowany po obejrzeniu tego filmu.
Nudziłem się jak diabli.

ocenił(a) film na 5
Srubaa

Miałem to samo. Jak skończyłem oglądać, to miałem mieszane uczucia bo jakiś taki nijakie ten film.
A HeadHope chyba naprawdę odreagowuje tutaj jakieś frustracje bo skoro tak szczyci się swoim wiekiem to powinien być mądrzejszy od tych, jak ich nazywa, dzieciaków.
Czy na prawdę trzeba obejrzeć pierdylion filmów żeby móc wypowiedzieć swoje zdanie?

Srubaa

Poczytaj od początku kto kogo jedzie personalnie, ja tylko bronie się i tyle w temacie ode mnie...:-(

ocenił(a) film na 5
Srubaa

Obejrzałam nie potrafię wystawić oceny,może nie tyle nie potrafię co nie mam sumienia...film dla mnie słaby,spodziewałam się czegoś co jak przystało na - jednego z moich ulubionych postaci - niesamowitego.Wcześniejsze odcinki były bardzo dobre a tu...taki marny,nikczemny los Logana :-( W większości uznana za cudowny koniec,bo taki "ludzki" przecież. Delikatnie rzecz ujmując - Logan chciał śmierci i ją dostał...szkoda tylko że w taki sposób.A na pocieszenie widzów - dzieciak mutant z probówki.Podejrzewam że po po to aby móc za parę ładnych lat skorzystać z dalszych losów "mutanta juniora"...

ocenił(a) film na 9
outlaw87

Ojj nawet bardzo łamany kolego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones