PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 495
ocen
7,6 10 1 170495
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

Jak wyżej. Film dużo lepszy niż to g... dla gimbazy zwane Avengersami. W zasadzie film to dramat. Dobrze się to oglądało. Plusem jest, że nie było aż tyle efektów specjalnych, jak w innych tego typu filmach. Pomogła też kategoria R. Tam gdzie miało być krwawo i poważnie to było, bez pudrowania. Dosadny język. To również na plus. Szkoda, że te filmy o superbohaterach nie są tak poważne jak Logan, tylko wszystko pod pg13. Film bardzo in plus zaskoczył. Zasiadałem do niego, jak do każdego filmidła o superbohaterach, a dostałem coś dużo dojrzalszego niż ta kupa, którą serwuje Disney. Wielkie brawa za odważną decyzję, aby ten film był tak przyziemny.

ocenił(a) film na 9
vincent866

Nie czytasz komiksów superhero prawda?

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Nie a co? Domyślam się po twoim wpisie, że komiksy są jeszcze bardziej dosadne, krwawe i poważne? Jeśli tak, to bardzo dobrze. Zapewne też chodzi ci o to, że ty będąc czytelnikiem komiksów, które są jeszcze bardziej dosadne uśmiałeś się, że Logan jest dla mnie poważnym filmem, bo w komiksach będzie to jeszcze bardziej zarysowane. Dobrze kombinuję?

ocenił(a) film na 9
vincent866

Nie, zdenerwowało mnie to, że obrażasz Avengersów

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

A to przepraszam. Nie chciałem nikogo urazić. Dla mnie to po prostu przeciętna seria przy Loganie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones